Закiкчи дiалог. -добрый день, юлiе пiтрiвно! -добрый день! -можна здати книжку i взяти нову? -заходь будь ласка. -я повертаю книжку в часно. -добре.про що ще ти хочешь прочитати? - - - закiкчите дiалог будь лака
-Добрий день, Юлiе Пiтрiвно! -Добрий день! -Можна здать книжку i взяти нову? -Заходь будь ласка. -Я Повертаюсь книжку в часно. -Добре.Про Що ще ти хочеш Прочитати? -Я хочу прочитати книжку "Війна і мир" - Це цікава книга. Візьми її.
1 Відокремлення узгоджених означень, виражених дієприкметниковими і прикметниковими зворотами, а також одиничними дієприкметниками і прикметниками, залежить від їхнього місця в реченні щодо іменника, якому вони підпорядковуються, а також інформативного навантаження основного члена відокремленого звороту. 1. Відокремлюються поширені постпозитивні узгоджені означення (дієприкметникові і прикметникові звороти) , близькі за значенням до підрядних означальних речень. Вони містять додаткове повідомлення про предмет, виражений означуваним словом — іменником, характеризують його: «Новий п'ятиповерховий будинокінституту, обкладений білою керамічною плиткою, світлою примарою випливав з туману»
Весна Як багато ніжнього та яскравого у цьому слові!Розквітають квіти,почитають співати пташки,бджоли мирно гудять над нашими головами.Що ж означае прихід ціеї теплої пори року? для когось протсо тепла погода,для когось відпочинок. а я для мене весна означае дещо інше,таке ворухливе,цікаве.весна для мене це новий,свіжий подих,вона мене надихае до самого сердця!Надихае на щось нове,на якісь нові відкриття,на дії ,які я не можу зробити зимою або в літку .прихід весни це нове життя сповнене мріями та почуттями,які бувають тільки весною,але ніколи не забуваються.
-Добрий день, Юлiе Пiтрiвно!
-Добрий день!
-Можна здать книжку i взяти нову?
-Заходь будь ласка.
-Я Повертаюсь книжку в часно.
-Добре.Про Що ще ти хочеш Прочитати?
-Я хочу прочитати книжку "Війна і мир"
- Це цікава книга. Візьми її.