-Синку ну чого ти увесь час проводишь біля свого компьютера?Навколо стільки різніх діл,а ти весь в інтернеті!
-Мамо,ну скільки я тобі говорив,що інтеренет - це корисна штука!
-О,дозволь будь ласка поцікавитись,чим?
-Ну ось наприклад потрібно тобі щось дізнатись,рецепт чи як кофтинку сшити,а ти не знаешь! Ось тут і знадобиться інтеренет,він знайде для тебе будь-яку інформацію!
-Це добре звісно,та я можу рецепт і у книжці подивитись,а про кофтинку у бабусі запитаю!
-Ну гаразд,а спілкування! Я ось кому завгодно написати листа можу,і не звичайного,а електронного! Можу будь-яку людину знайти!
-Синку та не вже оце ваше "електронне" спілкування краще ніж живе?! З людьми говорити треба,в очі дивитись,а не пальцями по клавіатурі бити!
-Ой мамо,мамо ти нічого не розумієшь у нових технологіях!
-Та все я розумію,що час не стоїть на місці,їде вперед,але про реальність заабувати теж не треба! Інтернет-це звичайно добре,та все ж таки зловживати цим не треба, тому що можно і не помітити як справжнє перетвориться в віртуальне.
Если есть ошибки прощения за ранее))
5.Виправте речення. 1.Моя сукня має яскравіший бордовий колір ніж твоя.2.Вітчим став для неї найближчою людиною. 3. Жінка очікувала конкретнішої відповіді на своє запитання. 4. Немає ні в кого рук працьовитіших за твої. 6.Виправте помилки у реченнях. 1. 17 травня 1990 року я до Перемишлянської райзаготконтори здав шипшину – загалом 28 кілограм.2.Протягом десяти місяців очищення каналів я особисто перемістив понад 60 тисяч кубометрів ґрунту.3.Молодим тваринникам у роботі допомагали дружба та завзяття. Молоді люди успішно впоралися із завданням. 4.На екскаваторі працюють Іван із Максимом, вони нещодавно повернулися з армії. 8.Прочитайте текст. З'ясуйте до якого стилю він належить. Підкресліть як член речення дієприслівники і визначте, яку стилістичну роль вони виконують?Доповніть текст власними роздумами(10 речень). З дистанції кількох десятиріч письменник чітко простежує життєвий шлях свого героя. Підводячи підсумки, згадуючи, герой вихоплює з минулого фрагменти й епізоди,максимально насичені історичним змістом, і об'єднує їх,усвідомлюючи справжнє місце і значення кожного в складному ритмі свого життя . Події, що в більшості випадків складають основу сюжету, відступають на задній план, інколи об’єднуючи окремі етапи життя ледь помітною пунктирною лінією
Публіцистичний стиль.
Виступають обставинами
1) . Підводячи підсумки - З'ясовувати результати чогось; узагальнювати зроблене, сказане
2) згадуючи - Відтворючи в пам'яті, свідомості події, обставини, образи і т. ін. минулого, відновлювати уявлення про кого-, що-небудь.
3) Усвідомлюючи - Осягаючи розумом, сприймаючи свідомо, розуміти значення, сенс чого-небудь; осмислювати
4) Об’єднуючи - З'єднувуючи в одне ціле; роблячи єдиним, цілим. || Сполучати між собою; з'єднувати.
Мають роль додаткової дії, що супроводить головну, виражену дієсловом.
Якби знала про кого йдеться – дописала б. А так – вибачайте.
Весна прийшла,поки її не чекали.Всі її люблять.Небо чисте,світле,гарня погода,солнишко яскраво світить і гріє...сніжок тане,струмочки текуть.Шпаки прилітають.І всі діти роблять усім пташкам шпаківні.Весною завжди роспускаються перші квіти.Це радує очі.Ручії дзвенять.Не забаром прийде й літо,яке мі всі так сильно чекаємо.!