М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Rzaevat
Rzaevat
28.04.2021 22:59 •  Українська мова

Межі частин, побудуйте схеми цих речень. Вишневий на порі, повернулись журавлі (Б. Олійник). 4. І маленькі діти
знають: черепахи не літають (г. Чубач). 5. Все на вівтар принесемо Русі-
Гуцало).
Ек).
ношення між
1. Підкажи найлагідніше слово, я його слухняно повторю (Л. Костенко).
2. Містечко давно спочивало, скрізь було тихо (В. Шкляр). 3. Сад
а тремтить
Шевченко).
ик). 4. Від
пам'ятаю:
Mха пахне,
України: розуму силу і вірного серця вогонь (О. Рубан ). 6. Чесно працюва-
е це і є уміння (Д. Бедзик). 7. Прилетіла зозуля – великий клопіт
дрібним співочим птахам (В. Пархоменко). 8. Там, де для когось тільки
лютий за вікном, на моїй вулиці давно уже весна (С. Вакарчук).
I. Виділені слова розберіть за будовою, поясніть написання їх.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
У кожного із нас свої захоплення. Хтось любить співати, хтось танцювати, а хтось читати. У мене також є захоплення. Я люблю малювати. Ви спитаєте мене: "Чому?" Так відповідь проста. коли я сідаю малювати я відключаюся від усього світу. Залишаюся тільки я і мій витвір. Ви не уявляєте які почуття охоплюють мене кголи я малюю. Це відчуття нетерплячки і радості. Оскільки в голові швидко проносяться думки: "Ну нарешті, я зможу віддатися улюбленнній справі.І через призму малюнків я можу показати вам свій внутрішній світ. 
4,6(57 оценок)
Ответ:
eleonoravoronina
eleonoravoronina
28.04.2021
1. Тренуйте свою пам'ять. 

2. Ніколи не переставайте вбирати нову інформацію, завжди прагніть навчитися чомусь новому. Один з найбільш певних в досягнути ефективності в навчанні – це продовжувати навчатися.

3. Використовуйте різні підходи до навчання. Якщо зазвичай навчаєтесь, читаючи книгу, спробуйте послухати подкаст або подивитися навчальне відео. Поспілкуйтеся з людьми, які також навчаються. Що більше органів чуття задіяно в процесі навчання – то ефективнішим воно буде.

4. Діліться своїми новонабутими знаннями з іншими людьми. Вчителі давно звернули увагу, що один з найкращих в вивчити щось – це спробувати навчити цьому іншу людину. Звідси й відомий анекдот про вчителя, який говорить учням: "Я вам пояснюю-пояснюю... вже й сам все зрозумів, а ви сидите, як барани!"

5. Використовуйте вже засвоєні знання для того, щоб спонукати нове навчання. Адже відомо – що більше ми знаємо – то більше ми хочемо дізнатися.

6. Намагайтесь отримати практичний досвід. Ця порада не потребує рекомендацій. Адже кожному відомо, що навчитися їздити на велосипеді можна тільки сівши на велосипед! Ніякі теоретичні посібники не до

7. Намагайтесь знайти відповіді на проблемні запитання замість того, щоб насилувати себе необхідністю запам’ятовувати. Якщо ви розумієте, навіщо вам навчатися, то сам процес стає набагато простішим!

8. Вивчіть свої сильні сторони в навчанні. Можливо, ви краще засвоюєте інформацію вранці, а можливо – ввечері. Можливо, вам краще вчитися вдома, а можливо – в бібліотеці чи навіть на природі. Таких звичок може бути безліч, і вони справді сприяють ефективності вашого навчання.

9. Завжди проводьте оцінку того, чому ви навчилися (проходьте тести). Вочевидь, в університетах не даремно вигадали іспити. Окрім свого очевидного завдання – перевірити якість знань – вони виконують ще одну важливу роль: допомагають закріпити знання ще краще!

10. Перестаньте займатися багатьма завданнями водночас. Навчання буде найбільш ефективним тоді, коли ви почнете повністю концентруватися на чомусь одному/
4,8(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ