Знайти прикметники в тексті і добрати синоніми до прикметників Ніжні, холодні МАТИ-И-МАЧУХА
Теплої весни наприкінці березня з'являються золоті кружальця мати-й-мачухи. Росте ця чудова рослина на берегах рік, на глинищах, бо любить вона глинисту землю. Квіти мати-й-мачухи ясно всміхаються щедрому весняному сонцю своїми ніжними золотисто-жовтими голівками. А тільки-но зійдуть перші зірки в небі вечірньої години, голівки закриваються на відпочинок, засинають. Навіть стебельця хиляться до землі. У нічній темені з-під товщі землі пробують пробиватися на білий світ листочки. З одного боку вони вкриті теплим сірим пушком. Отож у народі кажуть, що то «мати». А з другого боку, верхнього, - листки гладенькі, темно-зелені. До лиця притулиш - холодні. Ото й кажуть: «Мачуха» (За Л. Павленком).
Пише Вам учениця класу, (прізвище та ім’я).
Для мене Ваша професія є прикладом сміливості. Адже тільки сміливі та безстрашні люди виконують небезпечні завдання задля того, щоб ми жили в мирі та спокої.
Міліціонер. Коли чую це слово - одразу в думках постать мужнього чоловіка, високого красеня в темно синій формі. Мені дуже подобається мультфільм "Дядя Стёпа". Цей мультик про доброго міліціонера, який міг вирішити різні життєві питання. Він може і стареньким допомагати, і з малими знайде спільну мову, та ще й повинен слідкувати за порядком. Саме таким я Вас собі і уявляю.
В нашій школі вчать, що всі професії потрібні і кожна дуже важлива. Та я точно знаю, що одна із самих небезпечних - це міліціонер! Тож дякую Вам за наше спокійне життя!
З повагою, (ім’я)