М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ОЧЕНЬ Від поданих дієслів утворіть активні дієприкметники теперішнього часу: Карати,існувати,ізолювати,кипіти,лежати,гнітити,сяяти,радіти,нудьгувати,читати. Три із них уведіть до самостійно складених речень.

👇
Ответ:
petrosiannikita
petrosiannikita
23.09.2022

караю, існую, ізолюю, киплю,лежу, гнічуся, сяю, радію, нудьгую, читаю.

я радію весні

зараз читаю книгу

сяю немов зірка

Объяснение:

4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sudarev2018
sudarev2018
23.09.2022

З дитинства мама і тато вчать мене робити хороші, добрі справи. Ці гарні вчинки повинні приносити користь не тільки мені самому, але іншим теж.

Одного разу я зробив особливий вчинок, який тепер згадую з гордістю. Тоді я зустрів навпроти супермаркету маленьку дівчинку чотирьох років. Вона стояла біля пішохідного переходу та плакала. Я запитав її, в чому справа. Вона відповіла, що хоче додому, але боїться перейти дорогу. Я здивувався, чому вона ходить сама. Виявилося, що вона загубила маму у великому магазині.

Я поміркував та здогадався, що мама має бути всередині супермаркету. А дівчинка хотіла бігти додому, вона сказала, що живе десь у багатоповерхових будинках через дорогу. Мала чомусь думала, що мама знайдеться вдома. Але дівчинка навіть не знала своєї адреси! Я не дозволив їй переходити дорогу, бо вона загубилася б остаточно.

Я повів малу назад у магазин та хотів просити охоронця до Але тільки ми зайшли, як до нас підбігла жінка. Виявляється, весь цей час вона шукала доньку в «лабіринті» супермаркету. Вона так щиро мені дякувала!

Я подумав: добре, що я не пройшов повз дівчинку, коли вона збиралася переходити вулицю. І добре, що я не став їй «допомагати», а подумав своєю головою. Так мені вдалося зробити справжій гарний вчинок.

4,5(35 оценок)
Ответ:
Саша13398
Саша13398
23.09.2022
По-перше, протирайте клавіатуру та мишку раз на місяць спиртом.

По-друге, раз на рік, якщо ваша клавіатура це дозволяє, розберіть її та промийте з середини (теж спиртом).

По-третє, пилососьте клавіатуру спеціальними USB-приладами. Вони продаються в кожному комп’ютерному магазині і коштують недорого. Приділяєте увагу щілинам між клавішами – особливо це стосується власників ноутбуків.

По-четверте, щовечора, після завершення роботи з планшетом, протирайте екран спеціальним розчином для очищення планшетних ПК.

І, по-п’яте, МИЙТЕ РУКИ після кожного користування комп’ютера та в перервах, якщо ви працюєте із ним цілий день.

Необхідно дотримуватися таких правил, які дозволять йому зберегти здоров'я:
1. Розташування комп'ютера. Дисплей монітора треба розташовувати перпендикулярно до вікна, щоб світло не падало на екран і не світив в очі дитині. Дуже важливо, щоб висота знаходження дисплея відповідало зростанню дитини. Клавіатура повинна знаходитися на відстані 15-30 см від краю комп'ютерного стола. Необхідно дотримуватися відстань від ока до екрана, яке складає 50-70см. Не можна сидіти за комп'ютером в темряві, це стомлює очі.

2. Правильна поза. Сидячи за комп'ютером дитина повинна тримати пензля на рівні ліктів, а зап'ястя повинні знаходитися на опорній планці. Нахил голови вперед рекомендується не більше 20 °, спину повинен тримати прямо, а ноги повинні бути зігнуті в суглобах під прямим кутом.

3. Тривалість. Необхідно обмежити тривалість перебування дитини за монітором. Якщо тривалість безперервної роботи дорослої людини не повинна перевищувати 2:00 то для дітей і підлітків воно становить від 10 до 25 хв.

Уявити сучасну життя без комп'ютера не можна, а значить давайте дотримуватися правила користування ним. Для цього не давайте вашій дитині сидіти довгими годинами за комп'ютером, через кожні 10-15 хвилин необхідно зробити гімнастику для очей і займатися фізичними вправами.
4,4(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ