З поданих слів складіть загадки, відгадками до яких будуть іменники 1 відміни: Ворота, любота, піднялися світу всьому. Птиця, нанесла, і, під, землею, звила, кубло, яєць. Марушка, проливає,в, кожушках,семи, сидить, сльози, хто,той, її роздягає.Стягне, маленьке,якого, сіреньке, кота, а, місця, хоч.
Объяснение:
1.пояснити вживання розділових знаків.
Юля схилилась над зошитом і в цю мить її ліктя легенько торкнулася Марійка Поліщук, яка сиділа тихенько поряд, не зводячи погляду з подруги.
2. У реченні поставити розділові знаки
Тарас Шевченко нагадував своїм сучасникам що ворогои народу намагаються затерти історичну память вікопомні сліди українських гетьманів які стали нашими національними героями .
1 перед і кома не ставиться тьльки тоді коли і в реченні вживається 2гий раз. Перед яка ставиться кома так , як це сполучник.Після поряд є кома так , як це складне речення і його розділяє кома на два реченя.
2Тарас Шевченко, нагадував своїм сучасникам ,що вороги народу, намагаються затерти історичну память, вікопомні сліди українських гетьманів, які стали нашими національними героями .