Дід Свирид, або ж Свирид Опанасович сільський дід. Живе собі в селі, тримає хазяйство, любить поговорити про політику і про те, як раніше люди жили. Дід Свирид – маска популярного блогера й автора п’ятитомного проекту «Історія України від діда Свирида», з якого дві книжки вже доступні для читачів. Дідова "Історія" - книга народна, адже була написана на вимогу багатьох тисяч читачів блогу Свирида Опанасовича. Фірмовий стиль автора - суворе дотримання історичної правди, яка подається в легкій і дотепній формі розповіді сільського дідуся. Історичні події сповнені гумору і тонкої іронії. Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій.
З книгою можна ознайомитися у читальному залі центральної бібліотеки, к. 305.
Объяснение:
Осінь чудова пора року, за що її не любити.Я дуже люблю цю порироку, за її красу та мелодійність. Нещодавно пройшовся осінній дощ, кругом свіжість, лісові тварини готуються старанно до зимової сплячки. З кожним днем дощі все частішають, стає холодніше, трава жовтіє, птахів спів майже не чути, бо більшість вилетіли у вирій. У лісі настала тиша...
№2
Перед дощом небо затягує чорними хмарами. Хмари навідміну від весінніх та літніх білих та легких, здаються темними та масивними. Осінні дощі тривалі та без грози. Залишають після себе мокру землю, яка за відсутністю теплого сонця довго просихає. І дає змогу рости грибам..
№3
Ранньої осені дощ був теплий. Листя з дерев ще не опало. Дрібні дощові краплини падають на листочки. Від цього навколо розливається тихий шурхіт. Від осіннього дощу гарно ростуть гриби. У лісі стоїть терпкий запах мокрого листя.
ответ:1.Він найкращий у групі 2.Ранковий рейс менш зручний. 3. Це слово вживається у вужчому значенні. 4. Найбільш цікавою була розповідь Наталі. 5.Гепард - найшвидша тварина у світі. 6 Тепле повітря легше за холодне. 7.Сталь міцніша за мідь.
Объяснение:
1.Слово "самий" при ступенях порівняння не вживають.
2. Зі словми "більш" , "найбільш" ставимо прикметник, який відповідає на питання "який?" Наприклад : більш цікавий, а не більш цікавіший