М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Chemist2001
Chemist2001
02.01.2021 18:15 •  Українська мова

До поданої головної частини дібрати різні підрядні так, щоб утворилися моделі складнопідрядних речень з різними підрядними. Визначити місце підрядної частини, тип її. Накреслити схеми. Понуро шумлять старезні дуби (І. Пільгук).​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
urybalka27
urybalka27
02.01.2021

У котрому рядку правильно подано морфологічні терміни? 1. Граматична категорія, лексичне і граматичне значення слова, повнозначні й неповнозначні частини мови, особлива частина мови, прилягання. 2. Граматична категорія, морфологічн словотвору, лексичне і граматичне значення слова, повнозначні й неповнозначні частини мови. морфемний аналіз слова. 3. Граматична категорія, лексичне і граматичне значення слова, повнозначні й неповнозначні частини мови, особлива частина мови, відмінювання іменників. 4. Граматична категорія, лексичне і граматичне значення слова, повнозначні й неповнозначні частини мови, особлива частина мови, відмінювання іменників. 5. Граматична категорія, лексичне і граматичне значення слова, повнозначні й неповнозначні частини мови, особлива частина мови, морфологічний принцип правопису.

Объяснение:

4,4(48 оценок)
Ответ:
ааааааа59
ааааааа59
02.01.2021

Ришки, малий Чіпка нікого не любив (П. Мирний).I ніхто того не чує, не знає, не бачить, опріч Марка маленького (Т.Шевченко).Крім цих прапорів, на довгому держалні маяв ще білий прапор (С. Скляренко).Bін пригостив яблуками всіх дітей, які були в дворі, і дорослих, не виключаючи й самого Степана (В. Шевчук). Тільки на відміну За винятком баби від козака, що не може обійтися без товариства, ворожбитові потрібна самот Hiсть, тиша і спокій (В. Рутківський). Ні небо, ні земля ніколи, навіть у снах, не покидають людини. (М.Стельмах.)

4,7(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ