М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DeadAsted
DeadAsted
23.09.2020 14:28 •  Українська мова

Займенники хто, що, який, чий, котрий, стільки є відносними, коли вони а) вживаються для утворення питальних речень; б) вживаються для зв’язку частин складного речення; в) вказують на відношення до діючої особи; г) вказують на неозначену (невідому) особу, предмет, ознаку, кількість.

👇
Ответ:
AbsoJl
AbsoJl
23.09.2020

Займенники хто, що, який, чий, котрий, стільки є відносними, коли вони

б) вживаються для зв’язку частин складного речення

4,6(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ник5032
ник5032
23.09.2020

Хто знає, скільки дорогоцінних знахідок нині вивозять з України? Бурштин нашої історії має добрий попит за кордоном. Але маємо схаменутися: скільки можна заплющувати очі на справді трагічну ситуацію?! Якщо ми не манкурти, перестаньмо, нарешті, торгувати історією своєї землі!

Сотні вагонів, навантажених карпатським лісом, перетинають кордони України щомісяця, сотні гектарів поліських лісів копачі бурштину перетворюють на марсіанські пустелі, луганські й донецькі степи вкриваються вугільними копанками, з річок вимивається пісок, деградуючі українські чорноземи з року в рік не бачать сівозміни й засаджуються соняшником, рапсом або люцерною. Варварська псевдогосподарська діяльність давно вже стала ознакою сьогодення і вийшла за межі здорового глузду.

На цьому тлі губиться ще одна жахлива форма розграбування загальнонаціонального надбання — так звана чорна археологія. Наслідки діяльності копачів не так помітні широкому загалу, бо не мають, за винятком хіба що поодиноких випадків, широкого суспільного розголосу. Але масштаби цього злочину не менші, а може й більші, ніж вирубування карпатських лісів, розробка бурштинових родовищ або луганських копанок.

Земля України багата на свідчення давньої історії — за тисячі років через наші терени пройшли цивілізації й археологічні культури. Усі вони залишили тут сліди свого існування — археологічні матеріали й артефакти. Кожного сезону тисячі дослідників вивчають археологічні пам'ятки, отримуючи нову неоціненну інформацію про нашу історію. 

4,8(1 оценок)
Ответ:
oksanapolio
oksanapolio
23.09.2020
1)Терра інкогніта - невідомі, недосліджені речі, щось невідоме, неопрацьовані область знання.
2)Поскриптум - приписка до закінченого і підписаним листом, зазвичай позначається «P. S. ». Також використовують скорочення «P. P. S. »(лат. Post post scriptum) для приписки, зробленої після постскриптума.
3)Табула раса - термін сенсуалізму, що означає первісний стан свідомості людини, що не володіє в силу відсутності зовнішнього чуттєвого досвіду тими чи знаннями (наприклад, новонароджена).
4)Вето - право, що означає повноваження особи або групи осіб в односторонньому порядку заблокувати прийняття того чи іншого рішення.
4,8(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ