М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
00110100101
00110100101
02.09.2022 01:28 •  Українська мова

Перебудувати з наукового на художній стиль! Кожен предмет має свою форму, структуру та забарвлення, в залежності від того, з якого матеріалу він зроблений.Також склад визначає його хімічні та фізичні ознаки. Найчастіше використовують дерево, метал або резину. Також існує здатність до горіння, як залежить від складу матеріалу та обробки предмету певними розчинами. Предмети потрібно використовувати згідно з їх належним призначенням. Особливу увагу потрібно приділяти предметам, що схильні до загорання.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Одного разу створив Бог хліб. На одному стеблі було дуже багато колосків. Люди перестали шанувати хліб. Побачив це Бог, та й розгнівався. Пішов він на поле зашморгнув колоски на стеблі. Уже тільки один колосок на кінці стебла зостався, коли біжить собака й кіт. І стали вони просить: "Боже не зривай хоч цього колоска!". Змилувався Бог зоставив один колосок на собачу та на котячу долю . Люди стали й того колоска собі забирати. А собака й кіт теж біля чоловіка держаться, щоб він давав і їм трохи хліба. І сваряться кіт з собакою. "Це мені Бог зоставив колосок", - каже собака . А кіт на теє :"Ні це я випрохав".

Объяснение: Надеюсь ответ если не сложно поставьте Я стралась

4,6(16 оценок)
Ответ:
lina2017qa
lina2017qa
02.09.2022
20 лютого 2014 року стало найчорнішим днем в історії незалежної Української держави: цього дня у центрі столиці загинули десятки українців, які протестували проти режиму тодішнього президента.
Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, релігійними й навіть політичними переконаннями. Замість сотень на Майдан вийшли тисячі, а згодом і десятки, сотні тисяч людей…
Усіх їх об’єднала мрія жити у демократичній європейській країні, бути господарями на Богом даній землі. Першими в один з листопадових вечорів зібралися у центрі Києва студенти.
Людина не вмирає. Вона живе стільки, скільки її пам’ятають…
Держава не забула тих, хто поліг у січнево-лютневі дні 2014-го: всім їм надано звання Героя України, засновано орден Героїв Небесної Сотні, їхніми іменами названі вулиці, сквери.
Але Упевнений: люди, які у ті холодні осінньо-зимові дні й ночі пішли під кулі, житимуть у нашій пам’яті вічно. Принаймні у пам’яті тих з нас, хто є українцем не лише за паспортом, а за духом, свідомістю, хто прагне жити у вільній демократичній Україні.
4,5(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ