ответ:Родинно-побутові пісні за своїм походженням давніші, ніж суспільно-побутові, оскільки особисті духовні і сімейні проблеми, родинні стосунки, закони співжиття завжди хвилювали людей; особисті драми і конфлікти безпосередньо впливали на духовне життя, моментально породжуючи відповідні емоції, психічні реакції (одна з яких — висловити свій біль, тугу, радість, ненависть, поділитися своїми переживаннями з іншими; звідси і тяга до художньої творчості, пісні, в якій мелодією можна вилити те, що не завжди вдається висловити словами).
Родинно-побутові пісні — це ліричні поетично-музичні твори, в яких відбиті почуття, переживання, думки людини, пов'язані з її особистим життям, подіями в сім'ї, родинними стосунками.
За тематикою вони поділяються на три великі групи: 1) пісні про кохання (дошлюбні взаємини); 2) пісні про сімейне життя (родинні стосунки); 3) пісні про трагічні сімейні обставини, пов'язані з втратою членів сім'єї (вдовині, сирітські). Ще одна група пісень виділяється за відображення дійсності: на відміну від трьох перших, де пісні мають серйозний ліричний характер, четверту групу становлять пісні, що стосуються усіх сімейних проблем, особистих почуттів, але висвітлюють їх у гумористичному ключі. Це — 4) гумористично-сатиричні пісні.
Объяснение:
Я дуже довго вмовляв своїх батьків, щоб ті подарували мені цуценятко. І ось нарешті одного дня, коли я прийшов зі школи мене очікувала несподіванка: біля моєї кімнати стояла коробка з якої визирав мій маленький друг, він дивився на мене ще переляканими очима, але коли я підійшов і взяв його на руки його напруга зникла і він почав мене лизькати. Я був неймовірно радий цьому руденькому диву!
Він був ще зовсім маленьким. На його лапках були білі носочки, а сам він був руденьким, навіть трохи схожим на лисенятко. Я вирішив назвати його Шириком, бо був він дуже кудлатим і маленьким, як м"якенький шарик.
З того моменту я цілком щасливий, бо в мене з"явився справжній друг та товарищ, з яким я ходжу гуляти, ми навіть уроки робимо разом. Я за ним сам доглядою, тому батьків не доводиться обтяжувати ціма клопотами, я їм дуже вдячний.