М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Exem76
Exem76
04.08.2020 06:45 •  Українська мова

Виконати синтаксичний розбір СПР з кількома підрядними.

Хто вивчив історію народних бідувань, той може підтвердити, що найбільшу частину нещасть на землі приносить неуцтво.

👇
Ответ:
fhderDgy
fhderDgy
04.08.2020

Объяснение:

1.Г, 2.Г, 3.Б, 4.А, 5.А, 6.Г.

4,7(36 оценок)
Ответ:
LavaGuy111
LavaGuy111
04.08.2020

слово "Сложноподчиненные предложения - сложное предложение, в котором одно простое предложение является главным, а другое (подчиненное) грамматически зависит от главного и соединяется с ним при подрядного союза или связующего слова.

Объяснение:

Складнопідря́дне ре́чення — складне речення, в якому одне просте речення є головним, а інше (підрядне) граматично залежить від головного і з'єднується з ним за до підрядного сполучника або сполучного слова. Підрядне речення може бути розташовано до, всередині або після головного речення

4,6(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hedgehogGreen
hedgehogGreen
04.08.2020

«Пам’ять ( іменник) кожної(прикметник) людини (іменник) працює (дієслово)по-своєму(прислівник). Не тільки(прислівник) краще(прислівник) чи(сполучник) гірше(прислівник), а (сполучник)саме по-своєму(цілий прислівник), у (прислівник )залежності(іменник) від її(займенник) індивідуальних(прикметник) особливостей(іменник). У (прислівник)сучасній(прикметник) психології(іменник) визначають (дієслово)такі її(займенник) три(числівник) види(іменник): образну(прикметник), емоційну(прикметник) та(сполучник) логічну(прикметник).

Образна (прикметник)пам’ять (іменник)зберігає (дієслово)запахи (іменник)моря іменник)й(сполучник) диму(іменник), смак (іменник)хліба (іменник)й(сполучник) цукерок(іменник), обриси (іменник)гір(іменник) і (сполучник)зліт(іменник) літака,(іменник) м’якість(іменник) вати(іменник) й(сполучник) холод(іменник) металу(іменник), колючість( іменник) шипів( іменник )і (сполучник) тепло (іменник)рукостискання(іменник).»

Объяснение:

ответ справа от слова в скобках

4,7(94 оценок)
Ответ:
Кимиджими3
Кимиджими3
04.08.2020

Раніше люди уважно придивлялися до того, як ведуть себе птахи. Адже мають вони природній інстинкт, який віщує багато про що: з'явилося взимку біля будинків чимало синиць — чекай холодів, прилетіла вівсяночка — почнеться весна.

Споконвіку в нашого народу були улюблені птахи, до яких ставилися з особливою любов'ю. Якщо селилися на хаті лелеки, родина раділа. Адже цей птах приносить щастя. Берегли також ластів'яче гніздо під стріхою. Бо й ластівки добро віщують. Недаремно, мабуть, виникло повір'я: коли бачиш першу ластівку, їй вслід обов'язково потрібно кинути грудочку землі і промовити: «На тобі, ластівко, на гніздо, а людям на добро».

Вчені багатьох країн вважають, що охорона рослинного і тваринного світу на землі — одна з найактуальніших сучасних проблем людства. От тільки далеко не всі представники цього людства усвідомлюють загрозу, яку несе зникнення живих видів на планеті. Ми забуваємо, не розуміємо або не хочемо зрозуміти, що природа тендітна. Вона — храм, в який треба приходити з чистими помислами і чесними думками, який потрібно оберігати від шкідливих впливів, злого умислу тих, через кого страждає живий світ.
або

 Чи замислювалися ви коли-небудь над тим,що птахів потрібно берегти?Птахи невідємна частина природи і якби вони зникли то це відразу ж позначилося на навколишньому середовищі.Почали б гинути дерева,адже дятли лікують їх винищуючи шкідників.Не співали б соловейки,які є одними із символів України.Тому потрібно берегти птахів.Для цього потрібно не нищити пташині гнізда,не вбивати пташок із рогаток і підкормлювати їх взимку.
  

4,8(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ