Випишіть з тексту безсполучникові складні речення.
«Все про козаків» – унікальний мультиплікаційний продукт, створений Володимиром Дахно та Едуардом Киричем. Цей мультсеріал має своїх прихильників не тільки в Україні, але й за кордоном, не тільки малеча не може відірватися від телеекранів, коли йдуть козаки, але й дорослі з радістю стежать за пригодами героїв.
Першу серію майбутнього мультсеріалу глядачі побачили у 1967 році, це був мультфільм під назвою «Як козаки куліш варили». Для створення цього сюжету взяли за основу роман Олександра Дюма «Три мушкетери», намалювавши відважного малого, високого хитруна і найдобродушнішого велетня, та назвали їх Око, Грай і Тур. Навіть назву мультфільму спочатку планували за аналогією – «Три запорожці», але вирішивши, що це банально, обрали для першої серії саме таку остаточну назву, яку ми всі добре знаємо.
Головні герої абсолютно різні як зовні, так і за темпераментом. Безжурний, сміхотливий і сміливий Око, розумний, хитруватий і швидкий Грай, великий, але сором'язливий і ранимий Тур відвідують різні місця, де мають справу з різними людьми інших епох, країн і національностей, серед них є навіть інопланетяни та грецькі боги.
Популярність мультсеріалу поширилася на Італію, Швейцарію, Швецію, Болгарію, Румунію та Іран. Особливо в Ірані мультфільм здобув колосального успіху та популярності.
До позитивних слід віднести:подолання внутрішнього психологічного бар’єру,
можливість самостійно розподіляти власний час (економія часу), паралельно з освітнім
процесом студент знайомиться з новими технологіями, студент не соромиться
повідомляти про свої проблеми, викладач не відволікається від основної групи на
невстигаючих студентів.
Негативні сторони пов’язані з активним вторгненням у природній внутрішній світ
людини штучних ілюзорних вражень від екранних віртуальних сюжетів та взаємодії з
ними, небезпека може полягати і в навмисному маніпулюванні свідомістю молодої
людини (тому дистанційна форма навчання найбільш ефективна для людей старших 30
років), нехтування допустимими нормами безпеки режимів роботи з комп’ютером.