М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Доповнити прислів'я. За рідною землею і в небі...​

👇
Ответ:
ianna9227p00tfn
ianna9227p00tfn
22.01.2022

За рідною і в небі скучно.

Тримай

Бажаю успіхів у навчанні

4,6(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
микки35
микки35
22.01.2022

Объяснение:

Петро Конашевич народився в місті Самбір Перемишльської землі Руського воєводства (нині Львівська область) в мелкошляхетской православній родині.

Українські історики Юрій Міцік.і Зоя Хижняк вважають, що батька Сагайдачного звали Кононом, по простонародному Конаш, звідки по батькові Конашевич, за звичаєм тих часів стало прізвиськом і прізвищем. У старих козацьких селах Лівобережжя до сих пір зустрічаються люди з прізвищами Конах і Конаш, можливо далекі родичі або нащадки гетьмана. Після його смерті мати майбутнього гетьмана прийняла чернецтво під ім'ям «черниця Макрина». Єлисей, який згадується з прізвищем Казновський, - це, швидше за все, дід Сагайдачного по материнській лінії. У «пом'янник» згадується ім'я Анастасія. Це дружина Сагайдачного (в дівоцтві Повчанського), яка після смерті гетьмана вдруге вийшла заміж в 1624 році за шляхтича, якогось укр. Івана Піончіна. Оскільки в православ'ї в помянник вносили не лише близьких родичів, а й духовних наставників і близьких людей, з якими не були в кровній спорідненості, то точно визначити інших людей, внесених в помянник, практично неможливо. Єдиним винятком з цього списку може бути Яків, який, швидше за все, є Яковом Бородавко

4,6(34 оценок)
Ответ:
Serebrennikova217
Serebrennikova217
22.01.2022

Коли ті двоє 1, находившись 2 , надумали йти на вокзал 3, обом було жаль розлучатися з весняним лісом 4, прозорим і співучим 5, який весело сяяв у сповненому сонця лагідному промінні 6, шкода було прощатися з його  бадьорим 7, насиченим добротою настроєм 8, а ще 9, певне 10, найприкрішим було те 11 ,що ясні пташині голоси невдовзі залишаться десь там 12, позаду 13, наче їх і не  було ніколи.

Объяснение:

1 і 2-відокремлена обставина

3- кома між частинами складносурядного речення

4 і 5- відокремлене означення

6 - кома при бср

7- однорідне означення

8- сср

9 і 10- вставне слово

11- сср

11 і 12- уточнювальна обставина

4,5(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ