М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
larkina2000
larkina2000
23.03.2023 12:18 •  Українська мова

До ть будь ласка твір на тему душу я у малювання вкладаю ️️​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nikola58
nikola58
23.03.2023
Йблискучішим ритором Стародавньої Греції, владарем дум був всесвітньо відомий Демосфен (384—322 до н. е.), промови якого, насичені фактичним матеріалом, містили чимало особистих відзначалися динамічністю, переконливою аргументацією й чіткістю. Для Демосфена була характерна артистична манера триматися на трибуні, що також сприяло його успіхові як оратора. В суді Демосфен виступав як адвокат. Сучасники так характеризували Демосфена: «Нашого ритора з його умінням все запалювати і трощити своєю силою і владою можна порівняти з вихорем або блискавицею» '.

Демосфен жив у епоху, коли закінчувався період народоуправління. Він намагався зберегти віджилки лад і своїм життям заплатив за вірність переконанням та ідеалам. До наших днів дійшло тридцять промов Демосфена, зокрема найвідоміша — про жінок. Жодна з них не є плодом імпровізації, а результатом тривалої, скурпульозної праці, покладеної на віднайдення теми, її розвиток, схематизацію плану, на відпрацювання стилю, шліфування виразів.

Великий трудівник Демосфен цілі ночі проводив за роботою, тому його недруги говорили, що промови Демосфена тхнуть лампадним маслом, яке він спалював у величезній кількості. Але такі твори здавалися свіжими й чарівними, ніби щойно вилились із грудей: вони були наповнені життям, емоціями і, як творіння Фідіаса, не мали на собі жодних слідів різця.
4,4(62 оценок)
Ответ:
muralova
muralova
23.03.2023
Наші батьки ... Зараз вони ще молоді, успішні, а ми, якими б самостійними нам не хотілося стати, поки так потребуємо їхньої до вони завжди готові простягнути нам руки. Навіть не віриться, що колись все може бути навпаки: вони стануть безпорадними і потребуватимуть нас. Як же ми себе поведемо? Чи станемо ми для них втіхою і радістю або перетворимо їх старість в пекло, як то кажуть в народному прислів'ї? Я вперше ставлю перед собою це питання і намагаюся осягнути всю його глибину. Можна знайти відразу для себе просту відповідь, що, звичайно ж, я буду завжди берегти і любити своїх батьків. Але що ж насправді виявиться за цими словами? Звичайно, це покаже моє життя. І тому, я думаю; що в першу чергу її потрібно побудувати розумно, на твердих моральних опорах: правильному професійному виборі, хорошій сім'ї і на повазі до людей. Це буде найбільшою радістю для моїх батьків, як і для всіх інших матерів і батьків. Саме цій відповідальності за моє життя вони мене завжди вчили. Але є й інше. Те, чого вони не вчили мене, але що я відчуваю сам. Це турбота про них, відповідальність і за їхнє життя, за їх здоров'я, за їх душевний спокій і радість. Я думаю про те, що не завжди мамині очі будуть такими іскристими, а батьківські - такими впевненими. Як же хочеться затулити і уберегти їх від невгамовного часу і всіляких бід. І як же так зробити, щоб ці слова залишилися не просто словами?
4,8(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ