М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
benleo2001
benleo2001
30.09.2022 01:50 •  Українська мова

Гра «Коректор» - Прочитайте текст. Знайдіть помилки та відредагуйте його. Хортиця Везначним містцем України є острів Хортиця — цетадель запоріжьского казацтва. Відвідувачів тут преваблює все: краса природи, і гучьне бойове минуле, і цікаві експозіції місцевих історичних музеїв. Хоча сліди казацького міста-фортеці не дійшли до наших днів, на його місці вітворений історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», що дає уявленя про те, яким було козацьке поселеня за часів його існування. Макет Січі розробленно за історичними документами та за участі вчених-істориків. Комплекс склодається з дерев’янної фортеці з муром і дозорними вежами. Усередені фортеці розміщенні курені, де козаки селилися за географічною ознакою: хто звідки родом. Крім того, на острові є великий Музей історії запорізького козацва, експозіція якого охоплює історію Хортиці і в докозацькі часи (За О. Бєліковим).

👇
Ответ:
Maks2222222222
Maks2222222222
30.09.2022

Крута

Объяснение:

4,7(57 оценок)
Ответ:
lololka125
lololka125
30.09.2022

Хортиця, визначним місцем України є острів Хортиця — цетадель запорізького казацтва. Відвідувачів тут приваблює все: краса природи, і гучне бойове минуле, і цікаві експозиції місцевих історичних музеїв. Хоча сліди казацького міста-фортеці не дійшли до наших днів, на його місці вітворений історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», що дає уявленя про те, яким було козацьке поселеня за часів його існування. Макет Січі розробленно за історичними документами та за участі вчених-істориків. Комплекс складається з дерев’янної фортеці з муром і дозорними вежами. Усередені фортеці розміщенні курені, де козаки селилися за географічною ознакою: хто звідки родом. Крім того, на острові є великий Музей історії запорізького козацва, експозіція якого охоплює історію Хортиці і в докозацькі часи.

4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alex54789089
alex54789089
30.09.2022

Відповідь:

Відчуття не повторності

І. Запишіть текст, виправивши орфографічні та пунктуаційні помилки.

Гори прадавні мудрі на вас хочеться дивитися і дивитися . Торкаютюся каміння і здається торкаються вічності. Перед очима відкривається чудовий краєвид замріяні ліси сліпучі сніги вікопомні скелі. На узгір,ї бачу розкинулися купками чагарники. Над ними здогадуюся обговорюють сільські бувальщини хвойні дерева ялини сосни смереки. А ще вище - вічні сніги.

Стою і не надивуюся тобою гірська неповторносте!

Синє небо ти ось-ось ляжеш мені на плечі. Дрібні зорі ви здаєтеся бличими за вогні в долинах. Хіба можна не захоплюватися таким видивом? Краса ота що правда відкривається не кожному. Лиш сміливий витривалий закоханий у природу представник роду людского а не байдужий споглядач відчує її сповна.

102 сл. Із часопису

ІІ. Виконайте тестові завдання.

1. У реченні «Хіба можна не захоплюватися таким видивом?» виділене слово є     В означенням

А підметом Б додатком В означенням Г обставиною

2. Укажіть речення першого абзацу з однорідними членами  Б друге,

А перше, друге Б друге, четверте В третє, п’яте Г четверте

3. У реченні «На узгір..ї бачу ро..кинулися купками чагарники» виділене слово є     А додатком

А додатком Б означенням В обставиною Г не є членом речення

4. Словосполучення «представник роду людського»  Б непоширене

А поширене Б непоширене

5. Речення «Стою і не/надивуюся тобою гірс..ка не/повторносте! є  В непоширене односкладне

А односкладне поширене Б двоскладне поширене

В непоширене односкладне Г двоскладне непоширене

6. Запишіть речення. Зробіть повний синтаксичний розбір.

???

Пояснення:

4,7(76 оценок)
Ответ:
Krooop04
Krooop04
30.09.2022
Як варіант:
Хліб - це святиня. Його потрібно  берегти. Я  переконана в тому, що не можна  зневажливо ставитися  до  хліба: гратися ним,  кидати хліб на землю.  На мою думку, коли хліба обмаль — його не може замінити ні золото, ні  інші  коштовності. Для того, щоб кожен день хліб був на нашому столі  потрібна важка  праця  людей  багатьох професій. Землероби навесні сіють зерно, літом доглядають поля з хлібом, а  потім збирають  щедрий  урожай.  Мірошник  меле із  зібраного зерна  борошно,  щоб  пекар міг  спекти з  нього  духмяний  хліб. Продавець в  магазині кожен  день зранку  поспішає  на роботу, щоб продати  нам  свіжий , смачний  хліб  до сніданку. Вважаю, що  найбільше  багатство — хліб.  Він  сильніший за все, смачніший  за  все,  насущний і  святий  хліб  із  нашого поля.
4,7(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ