М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polina19a
polina19a
19.03.2020 07:02 •  Українська мова

Памагити Знайдіть у поданих уривках з віршів дієслова, у яких відбувається

чергування [е] - [і], [е] - [и]. Запишіть їх.

1. За сонцем хмаронька пливе,

Червоні поли розстилає

І сонце спатоньки зове

У синє море: покриває

Рожевою пеленою,

Мов мати дитину...

2. Прилітає зозуленька

Над ними кувати;

Прилітає соловейко

Щоніч щебетати;

Виспівує та щебече,

Поки місяць зійде...

Т. Шевченко

2) Складіть речення з виписаними словами.

*картинка* "І пензлем, і словом"

👇
Открыть все ответы
Ответ:
LaputinaDaria
LaputinaDaria
19.03.2020
С кожним днем теплішає. От уже і сніг розтанув, і земля вкрилася свіжою зеленою травою. Постійно дме вітер, але він уже м’який, теплий, наповнений ароматом перших квітів. Пригріває сонечко, а у вітах дерев співають птахи, що повернулися з теплих країв. Бруньки набухли та от-от перетворяться на молоде листя. Заквітають вишні та абрикоси, розповсюджуючи навколо себе солодкий аромат. Скоро сади стоятимуть наче в білому тумані. Усе довший день, все приємніша погода. Травень принесе першу весняну грозу та зливу, що напоїть землю живильною вологою. Весна – то час пробудження та оновлення природи, сповнене краси та радості.
4,7(31 оценок)
Ответ:
mynameisNastia
mynameisNastia
19.03.2020
Мені здається , я досить-таки товариська людина . У мене дуже багато друзів. Разом з ними ми ходимо гуляти , робимо уроки і граємо. Але мій найкращий друг - це мій однокласник Данило . 

Ми з Данилом дружимо з самого першого класу. Вже тоді нам подобалося спілкуватися один з одним , ми разом робили уроки , ходили один до одного в гості , гуляли. У школі нас вважають друзями - не розлий вода . 

Данило дуже товариська людина . Він легко може заговорити навіть з незнайомою людиною. Також , він , мені здається , дуже розумний. У школі він отримує найкращі оцінки . Іноді ми робимо разом домашню роботу , допомагаємо один одному. 

У нас , безумовно , є спільне хобі , яке і об'єднує нас . Це - спорт. Я з самого першого класу серйозно займався лижами. Мене часто ставили на змагання. Данило також , на відміну від багатьох інших , добре катається на лижах. Тому взимку ми зазвичай разом ходимо кататися в ліс або на сусідній стадіон. Влітку ми також проводимо цілі дні на стадіоні , граючи в футбол з сусідніми хлопцями. 

Я вважаю , що Данило - це мій найкращий друг. І не тільки тому , що у нас є спільні захоплення , але й тому , що я йому довіряю. Він ніколи не зрадить мене і не проміняє на інші захоплення . Якби нас з Данилом розлучили , мені було б дуже сумно. 
4,4(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ