1.Український народ має багато традицій. Кожне свято цікаве, бо українці відмічають їх з певними обрядами, звичаями, піснями.
Моє найулюбленіше свято - Великдень. Мені дуже подобається саме готуватися до нього. Кожен в нашій сім'ї має певні обов'язки, готуючись до Великодня. Мама пече смачні, рум'яні паски. Я з бабусею розмальовуємо писанки. Молодша сестричка прикрашає кімнату запашними квітами та рушниками.
У святкову неділю на Великдень ми всією дружною родиною йдемо до церкви, аби посвятити паску та писанки. Повернувшись додому, сідаємо за святковий стіл і починаємо розговлятися. Вітаємо один-одного зі святом, промовляючи: "Христос Воскрес!"
Як добре що такі традиції передаються від покоління до покоління. Під час таких свят все навколо стає світліше і добріше. Від звичаїв, що передаються від діда-прадіда світ стає кращим.
Подробнее - на -
Объяснение:
Ім'я людини - це юридично зафіксоване слово, вирізнення особи.В іменах відображені духовна культура характер і світогляд народу.Прадавні українці мали (імена - Уз. сл. ) промовисті й милозвучні: ( Добриня, Дана, Любим - однорідні підмети). Спільними для слов'янського світу були такі ( імена - Уз. сл.): (Богумил, Миролюба, Полян, Творилад, Братислав - однорідні підмети).
Із прийняттям християнства почали впроваджувати грецькі, римські, єврейські імена.Часом їх було важко вимовити і запам'ятати, тому народні імена вживался поряд із християнскими.Майже кожен українець мав (два імені - Узаг. сл.): (традиційне й церковне - однорідні означення).З часом хистиянскьке ім'я стало головним.Чимало народних імен збереглося у вигляді Тригуб, Хмара, Богород.