М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KILLER435
KILLER435
16.01.2021 09:01 •  Українська мова

Батькам забороняється лишати вдома без нагляду маленьких дітей та не дозволяти їм гратися сірниками До ть перебудувати це речення

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Koshka1563
Koshka1563
16.01.2021

Дальший її розвиток і утвердження були можливі тільки за тієї умови, коли вона відобразить кардинальні суспільні проблеми своєї доби.

Найбільшою бідою тодішнього суспільства була кріпаччина. Кріпосництво трималося на самодержавстві, яке глушило будь-які прояви демократії, на неосвіченості простих людей, на колоніальному гнобленні народів, що населяли окраїни царської Росії. Отже, знесення кріпацтва передбачало розвиток демократії в країні, поширення освіти, припинення колоніальної політики стосовно поневолених народів.

Виразником дум українського народу, співцем соціальної і національної свободи став Т. Шевченко. Він піднявся на височінь національного поета тому, що сказав своєму народові саме те, що потребувало загальнонаціонального усвідомлення.

Т. Г. Шевченко як основоположник нової української літератури і мови

Шевченко є основоположником нової української літератури і родоначальником її революційно-демократичного напряму. Саме в його творчості повно розвинулися ті начала, які стали провідними для передових українських письменників другої половини ХІХ–початку ХХ століть. Тенденції народності й реалізму були вже властиві в значній мірі і творчості попередників Шевченка. Шевченко перший в українській літературі виступив як істинно народний поет, твори якого з усією повнотою відбили почуття й думки трудящих мас, їх віковічні визвольні прагнення.

4,8(90 оценок)
Ответ:
LSD145
LSD145
16.01.2021

Объяснение:

Калина-це пишний кущ.( іменник: калина,кущ. Прикметник:пишний)

Кущ росте у вологих місцях.( іменник:кущ, місцях. дієслово:росте. прикметник:вологих)Калина зацвітає весною білим цвітом.(іменник: калина,цвітом,прислівник:восени,дієслово:зацвітає,прикметник:білим)Восени червоніють грони калини.(прислівник:восени дієслово:червоніють, іменник:грони калини)Ягоди калини наливаються цілющим соком.(іменник:Ягоди калини,соком.дієслово:наливаються,прикметник:цілющим)Люди цінують калину за красу та лікувальні властивості.(іменник:люди,калину,красу,властивості,дієслово:цінуютьприкметник:лікувальні)

сподіваюсь на відмітку)

4,7(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ