До останку, додому, щонеділі, вгору, в цілому, навесні, набік, на совість, на завтра, позаторік, за світла, здалека, навиворіт, навтіки, одвіку, спочатку, спросоння, удвох, з гори, нашвидку, поодинці, замолоду, до долу, зверху, навкруги, на гора, коли-не-коли, нарівні, вголос, вбік, по правді
I.
В цілому, вкрай, плече в плече, кінець-кінцем, допобачення, по-братньому, давним-давно, находу, догола, наяву, в далечінь, вряди-годи, тяжко-важко, з краю, по двоє, по-четверте, на бігу, по-товариськи, нааоказ, надобридень, до пари, взимку, напівсвідомо, вслід.
Мені дуже сподобався твір Володимира Рутківського «Джури козака Швайки» . Під час прочитання твору, я уявляв себе на місці головних героїв - Санька та Грицика. Прочитавши твір, я зрозумів, що дружба - спражній скарб. Варто цінувати тих людей, які є поряд з тобою. Також завжди слід залишатися патріотом. Саме цей твір пробудив у мені патріотичні почуття. Тепер я знаю, що варто бути вірним рідній землі, славити її та любити. Також не слід пробачати зраду. Українці - славний та сильний народ, який здавна прагне волі. Тож ми, молоде покоління, повинні справдити надії наших предків на щасливе майбутнє.
надеюсь
Грубість , це напевно те чого так не любить кожен з нас у комусь , але сам користується цим напевно щохвилини.Це дуже погана риса характеру.На мою думку ми застосовуємо грубість тоді , коли не хочемо показатись комусь слабким , або гірше його.Це скоріш за все демонстрування сили , можливо навіть не сили , характеру , того що він не гірший. Застосування грубості ніколи не призведе до чогось доброго. Краще дати зрозуміти людині все без зайвих криків , сварок та непорозумінь...Потрібно насамперед пам'ятати те , що ми не ідеал і потрібно поводитись добре , якщо ви хочете досягнути чогосьОтже на мою думку грубість - це демонстрування сили. Але стараймось відівчовуватись від поганого і пам'ятати про хороше).
І. До останку, додому, щонеділі, вгору, в цілому, навесні, набік, на совість, назавтра, позаторік, засвітла, здалека, навиворіт, навтіки, одвіку, спочатку, спросоння, удвох, згори, нашвидку, поодинці, замолоду, додолу, зверху, навкруги, на-гора, коли-не-коли, нарівні, вголос, вбік, по правді.
II. В цілому, вкрай, плече в плече, кінець кінцем, до побачення, по- братньому, давним-давно, на ходу, догола, наяву, вдалечінь, вряди-годи, тяжко-важко, з краю, по двоє, по-четверте, на бігу, по-товариськи, напоказ, на добридень, до пари, взимку, напівсвідомо, вслід.