Рушники — це символ України, в їх узорах збереглися прадавні магічні знаки, образи «дерева життя», символіка червоного кольору. З літописів відомо, що під час весняних заклинальних обрядів дерева обвішувались «убрусами». Рушник у давнину відігравав важливу роль, на ньому вишивалися священні язичницькі зображення. Це були «язичницькі іконостаси», сповнені глибокої архаїки.Рушник був найдорожчим подарунком матері в дорогу синові як пам'ять про дім, побажання щасливого майбутнього в новому житті.Мотив дерева-квітки — один з найулюбленіших у шитві рушників. Його семантика сягає у глибину віків і пов'язана з язичницькою міфологією. Священне дерево життя є символом матері-природи. Характерно, що давні образні міфологеми, як і символіка червоного кольору, збереглися на рушниках, що мали обрядове значення й були знаком-символом. Мотив дерева-квітки впродовж тривалого часу зазнавав модифікації й щоразу інтерпретувався залежно від смаків і уявлень народних майстрів.
Ці літні канікули я проведу на відмінно. Спочатку я поїду до бабусі у село,влітку там дуже гарно .Всюди зелено,на деревах висять присмажені сонцем груші,яблука,вишні та черешні.Я буду ходити на ставок,у нас він дуже чистий,якщо дивитися вдалечінь,то можна побачити горизонт сонця.Також я люблю ловити рибу,можна сказати,що я професіональний рибалка,без улову ніколи не приходжу додому. а коли я йду домому з рибалку мене чекає моя бабуся,і вже як завжди накритий стіл,вона знову напече багато пиріжків ,нальє свіже молоко і ми будемо вечеряти. На другий місяць літа я поїду на море. буду кататися на банані,їздити на подводних байках,ниряти,плескатися і все це протриває аж два тижні.Батько обіцяв мені поїхати в Турцію. там дужде дивовижно,що можна розповідати про неї годинами. а коли я приїду додому то я буду вже готуватися до школи, буду читати книжки,ходити покупати шкільні приладдя,і знову сяду за парту. Я з нетерпінням буду чекати своїх улюблених літніх канікул!!
Відповідь:
Україно моя , рідна земле моя, в чорнобривцях і срібних тополях! - речення просте, окличне, неповне (відсутня граматична основа), непоширене, ускладнене поширеним звертанням.
Пояснення: