М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

7. У якому рядку в усіх словах відбувається подвоєння приголосних? А Облич. я, безвин, о, жит..я, радістю, співітчизник;

Б законий, від і, зван...я, письменик;

В священик, Ган..а, сторіч..я, л..ється.

👇
Ответ:
Сашечка11
Сашечка11
26.11.2020

Відповідь: В)

Пояснення: Я незнаю как об'яснить я всегда по чувству, по зову сердца делаю. Думаю что в

4,4(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
120505567890
120505567890
26.11.2020

Відповідь: Американці звикли до благодійності. Вони і дітей змалечку привчають до того, що треба комусь допомагати. Коли я запитала маленьку внучку: “Що тобі подарувати на день народження?”, вона відповіла: «У мене все є, подаруйте краще дитині, у якої немає мами і тата», – розповіла мені якось жінка, син якої разом з родиною проживає у США. – Також американські сім’ї на новорічні свята готують подарунки для нужденних дітей з інших країн і передають їх через благодійні організації.

Після її розповіді я подумала: от якби і в нас подібні традиції прижилися. Нещодавно родичка розповіла мені, як її колега привчає дитину до доброчинності. На Різдво вони із сином ідуть до сиротинця або в онкологічний центр і дарують дітям іграшки, фрукти та солодощі. Малому настільки це сподобалося, що тепер протягом року він збирає кошти дітям на подарунки. А його тато переконаний, що син не виросте егоїстом і цінуватиме все те, що має.

У Біблії є такі слова: «Більше щастя давати, ніж брати». Робити добро потрібно завжди, а особливо – у новорічні свята, коли кожна людина очікує дива.

більше я нічого не знайшов:)

Пояснення:

4,6(71 оценок)
Ответ:
Юлька6488262
Юлька6488262
26.11.2020
Твір «Опис квітки ромашки»

Ця проста та нехитра квіточка росте усюди: у садочках та палісадниках, у парках та на городі. Навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи. А справжній дім та родина ромашки – у великому різнотрав’ї українського поля.

Маленька ромашка не впадає в око великими розмірами, не має пишних «вогняних» пелюсток. Її не одразу помітиш серед пишних лілей, троянд, жоржин та орхідей. Але проста, скромна краса ромашки все одно незрівнянна. Недарма в літературі ця квітка є символом доброти, юності та скромності.

Кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. А прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. Ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.

А яка ромашка пахуча! Вийдеш влітку в український степ та обов’язково знайдеш місце, густо заросле ромашками. Тут метушаться мурахи, співають цвіркуни. Зануришся в букет та отримаєш неймовірну насолоду від його медвяного запаху. Ромашка пахне неначе самим життям та самою родючою землею Батьківщини.

Є багато різних видів цієї квітки: ромашка лікарська, садова, польова, пахуча та інші. Іноді – це маленька самотня квіточка на тонкій стеблині, іноді – ціле поле!

Скромна ромашка є щедрою. Вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар, годує мурашок та комашок- «сонечок». А також наповнює навколишній світ радістю життя!

4,8(57 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ