Объяснение:
Блог (англ. blog, від web log – щоденник) – веб-сайт, головний зміст якого — короткі записи, зображення чи мультимедіа, тимчасової значущості, що регулярно додаються чи поновлюються.
Експат (від лат. ex – поза і patria – батьківщина) – працівник, який отримав тимчасове призначення на роботу за кордоном.
Інвойс (англ. invoice) – документ, що надається продавцем покупцеві та містить перелік товарів і послуг, їх кількість та кошти які покупець має сплатити за ті послуги.
Кастинг (англ. casting – розподіл, зміна) – відбір претендентів на виконання відповідного творчого задуму.
Меседж (англ. message – повідомлення) – 1. Повідомлення, звернення. 2. розм. Інформація "між рядків".
Подкаст (англ. podcast від iPod і broadcast – мовити на аудиторію) - цифровий медіа-файл (аудіо чи відео), призначений для онлайн-відтворення на програвачах чи персональних комп'ютерах.
Стартап (від англ. start-up – запуск) – компанія з невеликою історією розвитку, яка знаходиться в фазі становлення і вивчення перспектив ринку.
Тренд (англ. trend – тенденція) – основна тенденція зміни.
Фішинг (від англ. fishing – рибальство) – інтернет-шахрайство з метою виманювання у користувачів мережі персональних даних (паролів, логінів, номерів кредитних карт і т. п.).
Хакер (від англ. to hack – рубати) – 1. Кваліфікований фахівець в галузі комп'ютерних систем, який захоплюється їх детальним дослідженням. 2. Зловмисник, який добуває конфіденційну інформацію в обхід систем захисту комп'ютерних мереж.
Комп’ютери стали основною частиною нашого повсякденного життя. Люди просто не можуть жити без них. Вони працюють і вчаться з до комп’ютерів, знаходять інформацію, і, звичайно ж, грають в різні ігри. Говорячи про комп’ютерних іграх, я повинен сказати.Існують дві точки зору з цього питання. Деякі люди стверджують, що такі ігри шкідливі і безглузді. Вони руйнують наш життєвий баланс. Насамперед, комп’ютерні ігри шкідливі для зору. Якщо ми дивимося на екран протягом тривалого часу, воно стає гірше. По-друге, сидячи приклеївшись до одного і того ж місця, ми можемо погладшати. Ще один аргумент проти комп’ютерних ігор – це те, що вони містять багато сцен насильства. Таким чином, граючи в них, наша поведінка може стати більш агресивною. І, нарешті, комп’ютерні ігри крадуть наш час. Ми починаємо рідко бачитися з нашими друзями і родичами.
Щоб зберегти рівновагу, краще мати і деякі активні хобі, такі як заняття спортом або гра в музичній групі. Є деякі люди, які підтримують комп’ютерні ігри. Вони кажуть, що це заняття має багато переваг. Наприклад, воно може розвивати хорошу пам’ять, тому що в той час, як ми граємо, ми намагаємося запам’ятати різні деталі. Крім того, воно розвиває логічне мислення, і навіть мовні навички. Витрачаючи багато часу в Інтернеті, ми можемо завести віртуальну дружбу з іншими гравцями.Врешті-решт, я хотів би сказати, що скільки людей, стільки й думок. Що стосується мене, я іноді люблю грати в свої улюблені ігри, але намагаюся витрачати менше часу перед комп’ютером.