Это местоимение - это самостоятельная переменная часть речи, которая только указывает на предметы, их признаки или количество, не называя их, и отвечает на вопрос кто? что? какой? чей? сколько? который?
Местоимение употребляется в языке вместо существительного, прилагательного и числительного и выполняет синтаксическую роль в предложениях тех же членов предложения, и существительные, прилагательные и числительные (подробнее в разделе «Синтаксис»). Местоимения употребляются в речи, чтобы избежать повторения тех же слов в предложении; они также связывают содержание отдельных предложений, делают их понятными
Объяснение:
Анафора - Стилістичний прийом, що полягає в повторенні тих самих звуків, слів, речень на початку двох або кількох суміжних рядків, строф, фраз.
Гіпербола - Незамкнеиа крива з двох віток, що утворюються при перетині площипою обох порожнин конуса.
Персоніфікація - Надання предметам, явищам природи або поняттям властивостей людини, тварини; уособлення.
Епіфора - Стилістичний прийом, який полягає у повторенні однакових виразів, слів або звукосполучень у кінці суміжних або близько розміщених рядків, строф для посилення виразності й мелодійності мови художнього твору; протилежне анафора.
Е́пос — різновид літературного роду, що оповідає про події, котрі нібито відбувалися у минулому.
Мої улюблені дві квітки -це троянда і ромашка.Троянда відрізняється від ромашки тим що вона є червона, а ромашка ні.Іще троянда є символом королівської краси, й керування королівством.Ромашка відрізняється від троянди тим що вона є біло жовта, а троянда ні.Іще ромашка є лікарським засобом для людей й так само для тварин.