М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відомо, що звукова близькість паронімів спричинює семан тично неприпустиме вживання їх один замість одного, що призво дить до затемнення змісту висловлювання. Знайдіть речення, що не потребуе редагування.

А Глузлива усмішка ковзнула по його вустах.

Б Виноград був чудовий на смак, але водявий.

в Почуття кольору залежить від комплексу фізіологічних, психологічних і культурно-соціальних чинників.

Г Назвали хлопчика Гнатом, хоч у святках на цей день при пало інше ім'я.

Д Це місто не можна зрівняти ні з яким іншим.​

👇
Ответ:
Almas171795
Almas171795
05.11.2021

Відповідь:

Винонград був чудовий на смак, але водяний.

Пояснення:

Глузлива посмішка ковзнула по його вустах.

Відчуття кольору залежить від...

Назвали хлопчика Гнатом, хоч у святцах на цей день при пало інше ім'я.

Це місто не можна порівняти з жодним іншим

4,7(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
камила905
камила905
05.11.2021
Літні канікули я зазвичай проводжу у бабусі. Мені там дуже подобається, адже цілими днями я можу блукати по селу. Але найбільше я все таки люблю спускатись до річки, сидіти біля неї і слухати стрекотіння бабок. Ця надзвичайна атмосфера допомагає розслабитись і поринути у світ мрій.
В кінці серпня я допомагаю бабусі копати картоплю. В цей мені часто стає сумно, оскільки кожного дня за мною заходять друзі, але, на жаль, я мушу їм відказати, картопля не може чекати. Ось так і проходять мої літні канікули.
4,7(44 оценок)
Ответ:
Гулзат1111
Гулзат1111
05.11.2021
1. У небі арками легкими цвіте мереживо мостів. (В.Сосюра.) 2. Який простір навкруги! Яка широчінь та височінь! (І.Нечуй-Левицький.) 3. Від Десни віяло свіжістю лугового сіна, білим шумовинням верболозових соків. (І.Цюпа.) 4. Зверху снується солодка теплінь липового цвіту. (М.Стельмах.) 5. Читаю й бачу неначе: гора, травичка, кущики. (А.Тесленко.) 6. Хмари рожевіють на небі, а далечінь тріпає чорними крилами, наче кажан. (М.Коцюбинський.) 7. Буря пройшла, вирвала кілька дубів з корінням. (Панас Мирний.) 8. Вереск, регіт, галас і гуркіт по вінця виповнили кімнату. (Ю.Яновський.)
4,7(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ