М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що розповіла Хелен героїня(Пістрової старички) Холпс та Д. Ват сон про свого вітчима.?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
РусикЛох
РусикЛох
10.08.2021
Совість – це внутрішній цензор, який перевіряє та спів ставляє те, що людина робить з ти, як воно повинно бути. Іншими словами, совість – це здатність особистості самостійно формулювати власні моральні обов’язки і реалізовувати моральний самоконтроль, вимагати від себе їх виконання і оцінювати. У нашому сучасному світі потрібна, наше сьогодення часом втрачає свої позитивні якості, стає цинічним та меркантильним. Багатьом здається, що краще не надавати великого значення моральним якостям і нормам, що без них легше жити, легше приймати рішення. З одного боку це так, таким людям легше влаштуватися в житті домогтися своєї цілі, йдучи на пролом, або як кажуть в народі «по головах», легше виходити із складних ситуацій, такі люди без будь-яких думок підуть на все і на всі жертви, щоб домогтися свого. З іншого боку совість є помічником людини, який допомагає вибрати їй правильний шлях у житті, допомагає розрізняти хороше і погане, добро і зло, змушує відповідати за свої вчинки не тільки перед суспільством, але і перед самим собою, вона завжди живе у нашому серці, контролюючи кожен крок і кожен вчинок, просто люди в сучасному світі почали топтати актуальність совісті, нас не цікавить як потрібно жити та як чинити, а цікавлять внутрішні бажання щодо досягнення власної мети. Найбільшими бажаннями людей є влада та гроші, бажання бути не таким як усі.
4,4(3 оценок)
Ответ:
SтивLan04
SтивLan04
10.08.2021

містичний замок

чарівне закарпаття милує неповторними крає, багатством кольорів та незабутніми панорамами всіх тих, хто приїжджає в гості та живе тут. одним із найвидатніших місць області є справжній замок паланок, який захоплює нас своїм силуетом при сході раннього сонечка.

дивна назва цієї історичної пам'ятки походить від маленького містечка, полями та ровом з водою, що знаходиться біля підняжжя 68-метрової гори, на якій він і розташований. говорять, що перша споруда, яка згодом перетворилася у сучасний замок, була збудована білими хорватами в x ст., які проживали тут. першим володарем міцної фортеці став князь федір корятович, який перетворив її у свою резиденцію. він же викопав величезний колодязь, з якого, за легендою, кожну ніч виє чорт. навколо споруди ростуть зелені дерева. вони, наче піднімають догори весь могутній замок, вершини якого доторкаються до блакитного неба.

споруда має три захисні фортеці, під якими розташовані підвали. замок глибоким ровом, через який можна пройти по дерев'яному мосту. передня частина непримітна, з трьома невеличкими вікнами та загадковим порталом, за яким ти опиняєшся в іншому вимірі простору та часу, адже містична атмосфера палацу не залишить байдужим нікого. багато людей приходять побувати там, подивитись на мукачеве з висоти. 

сучасний стан цієї історичної пам'ятки плачевний, хоча деякі частини відреставровані. я надіюся, що знайдуться люди, які зможуть зберегти її і для інших поколінь, адже без минулого нема майбутнього. 

мукачівський замок - один з небагатьох, який поєднав у собі декілька стилів середньовіччя. я горджуся тим, що завдяки паланку про наше закарпаття говорять навіть за кордом. тому цінуймо та зберігаймо його!

4,4(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ