М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Zhuravl220
Zhuravl220
11.07.2020 11:09 •  Українська мова

1. Виправте помилки у поданих сполученннях числівників з іменниками і запишіть відредаговані форми. П‘ятидесяті роки; чотиромастами гектарами; у двухстах примірниках; вісьмидесяти будівель; виповнилося тридцять один рік; стам одному інженеру.
2. Запишіть словами і провідміняйте кількісні числівники, узгодивши їх з іменниками.
7/8 (тиждень), 163 (рік)

👇
Ответ:
Марине1960
Марине1960
11.07.2020

Відповідь:

П‘ятдесяті роки; чотирмастами гектарами; у двОхстах примірниках; вісІмдесяти будівель; виповниВя тридцять один рік; ста одному інженеру.

Н. сім восьмих тижня

Р. семи восьмих тижня

Д. семи восьмим тижня

З. сім восьмих тижня

О. сьома восьмими тижня

М. (на) семи восьмих тижня

Н. сто шістдесят три роки

Р. ста шістдесяти трьох років

Д. ста шістдесяти трьом рокам

З. сто шістдесят три роки

О. ста шістдесятьма тьрома роками

М. (на) ста шістдесяти трьох роках

Пояснення:

4,8(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
andreykakachnov
andreykakachnov
11.07.2020
Учебный год начался для меня с радостного события — мама подарила мне новый школьный рюкзак. Я быстро подружился с этим темно-зеленым толстячком с блестящими застежками-глазками. На кармане рюкзака нарисован мой любимый мультипликационный герой — белый динозаврик. Когда я смотрю на него, у меня поднимается настроение.
Каждый вечер я складываю в рюкзак учебные принадлежности, необходимые для завтрашних занятий. Наличие в нем трех отделений позволяет легко найти нужный предмет — тетрадь, учебник или альбом. Ручки, линейку, карандаши и ластик я храню во внешних карманах рюкзака. Мама всегда делала замечание, когда я сутулился, но теперь ей не нужно постоянно напоминать мне держать спину прямо. Стоит только надеть новый рюкзак — и плечи разворачиваются сами собой.
Многие ребята любят кататься на портфелях и сумках с горки или играть ими в футбол, но я свой рюкзак берегу — ведь это мамин подарок.
4,5(40 оценок)
Ответ:
  жили в країні морфології два сусіди: дієслово та прислівник. добре вони жили, дружно, сім'ями товаришували. і була у дієслова красуня донька, а у прислівника – син богатир. і от коли вони виросли, то покохали одне одного та й одружилися. народився у них син, який від батька успадкував незмінність та вміння виконувати роль обставини. а від матері – вид (доконаний і недоконаний) та можливість мати залежні слова (іменники, займенники, прислівники). довго думали батьки над іменем для свого нащадка. мати підкреслювала, що її син – особлива форма дієслова, але й прислівник заявляв про свої права. і врешті-решт вирішили вони назвати сина дієприслівником.
4,5(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ