М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

М.Ливицькому своїй граматиці зазначає,що російські мовознавці дотримувалися думки про те,що в українській мові нараховується лише 5000 слів.Однак,коли друком вийшов словник Б.Грінченка,де містилося аж 68 тисяч слів,Російська академія наук присудила лише другу премію автору черезпевну причину.Яким же був офіційний зміст зауваження до словника?.А-у словник бракує слів Б-у словнику надто багато слів В-словник був лише додатком до журналу ,,Київська Старовина",а не самостійною працею Г-словник не містив діалектизмів Д-у словнику не було дотримано правопису

👇
Ответ:
1user
1user
29.10.2020

в

Объяснение:

хз чого це моя здогадка

4,5(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alenadasha80
alenadasha80
29.10.2020

Враження, яке ми виробляємо на інших людей, завжди мало велике значення. І це не тільки те, що ми говоримо або наскільки утворені. Наша зовнішність також важлива. Адже не секрет, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Ось чому сьогодні багато людей звертають особливу увагу на свій зовнішній вигляд. І, як правило, це не просто одяг, який ми носимо, а стиль, який ми собі підібрали.

Відомі стилі – це класичний, романтичний, спортивний, етнічний і деякі інші. Що стосується мене, то я не можу сказати, що дотримуюся якогось певного стилю. Я вдягаю різні наряди в залежності від ситуації. У звичайному житті я віддаю перевагу повсякденний стиль. Я, як правило, ношу зручні джинси, стильні топи та взуття без каблука. Іноді я доповнюю свій образ аксесуарами. У холодну погоду це може бути якийсь модний шарф з великим малюнком, а в жарку погоду я надягаю намиста або ланцюжок з кулоном.

Мені подобаються м’які нейтральні відтінки. Мій базовий гардероб складається з одягу сірих, бежевих і темних кольорів. Це дозволяє мені поєднувати безліч речей, створюючи численні образи на різні випадки. Пастельні відтінки – ще одна моя улюблена колірна гамма. Я думаю, що ніжні тони виглядають особливо красиво влітку. Взимку я віддаю перевагу одяг більш насичених кольорів, таких як бордовий або темно-зелений. Мені також подобаються квіти на тканині. Я вважаю, що квіти створюють романтичний настрій.До того ж я завжди стежу за новими трендами. Для мене це свого роду джерело натхнення для нових ідей.Я думаю, що кожному дуже важливо знайти свій власний стиль. Комфортна і підходящий одяг підвищує впевненість в собі. Люди, які носять красиву і охайний одяг, швидше за прихильність до себе. Я вважаю, що матеріал також відіграє значиму роль. Одяг з натуральних високоякісних матеріалів прослужить довго. На закінчення, я б хотіла додати, що одяг, який ми носимо, і стиль, який ми вибираємо – це не хвилинна справа, а звичка, яку потрібно виробляти.

4,6(59 оценок)
Ответ:
Ыыыап
Ыыыап
29.10.2020

Твір на тему: Первoe художнє ТВІР РОСІЙСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. Великі твори літератури будь-коли втрачають своєї свіжості та краси, нехай навіть історія їх походження губиться в століттях. Одним з таких творів є "Слово о полку Ігоревім" - чудовий пам'ятник давньоруської літератури. "Слово" по праву називають унікальним твором. Ця унікальність полягає, перш за все, в поєднанні історичної правди з високою художньою образністю. Унікальність "Слова" і в гармонійному змісті. У поемі немає нічого зайвого, другорядного. У ній кожен образ, кожен символ, кожна сцена і кожна фраза мають певну завершеність і володіють важливою змістом.

У поемі присутні образи князівської дружини і російського народу, Батьківщини і ідеального правителя.

У ній широко представлені фольклорна стихія і феодальна символіка. Але особливо багато поема насичена образами і символами природи.

Не випадково багато дослідників говорять про "Слові" як про ліричному творі. Образи і символи природи одухотворяє поему, наповнюють її багатою звуковою і палітрою кольорів. Автор з'єднує людини і природу в єдиному просторі, робить їх взаємозалежними.

4,4(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ