– Привіт, Сашко, давно не бачились! Як літо провів?
– Ох, Максиме, то жах. Цей карантин мене так змучив, що я вже на другий тиждень до школи хотів йти.
– Серйозно? Я мені сподобалось, навіть дуже. Цілий день спати, малювати, грати за комп'ютером... Правда і мамі треба було допомагати по хаті, але це не проблема була.
– Я і не сумнівався, що тобі було кльово, Максиме! Завжди ти в хаті сидиш. Гуляти не любиш, не вчишся, а у школі весь час спиш на уроках і перервах.
– Та годі тобі, Олександре Романовичу, подумаєш. Зараз більшість підлітків такі. Ти просто виняток.
– Ти, сподіваюсь, шуткуєш так. Максе, зараз багато наших однолітків, швидше за все, гуляють цілими днями. Також, можливо, займаються спортом чи чимось іншим, але не сидять цілими днями за комп'ютером, як ти наприклад.
– Хочеш створити опитування нашого класу під назвою: "Хто як живе?". Це погана ідея. Та й сваритися через це на самому початку навчального року не хочеться.
– Та Бог с тобою, тільки спи уночі. Бувай, завтра зустрінемось на уроках.
– Нічого обіцяти не можу. Бувай, Сашко.
Объяснение:
безсполучникові складні речення
1) Простої істини не забувай: людина й слово - то світи космічні
Праворуч. позначаючи обрій, порскають іскрами вогненні острівки - то горять селища.
складні речення з різними видам зв’язку
2) Тихо було, мертво, але Хо не помічав сього: він сидів, замислившись.
Стояла тиха і по-своєму хвилююча година: згори на верховіття лісу опускався сизий присмерк, а внизу з-під кожного куща виповзав туман, тому здавалось, що над землею коливалися два неба.
Минає літо, осінь вже бреде, лісів багрець торкнувся вересневий, і пахне чебрецем, і листя де-не-де, кружляючи лягає під дерева
Довго ще говорили обоє, обмірковуючи прочитане, то знову вони замовкали з приводу якоїсь думки, що випадково надходила одному чи другому до голови.
в останньому. скотити, безтривожний, розсипати, зімкнути