М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

из этих слов выбрались любые и составьте пять предложений 3 сложных и 2 простых


из этих слов выбрались любые и составьте пять предложений 3 сложных и 2 простых

👇
Открыть все ответы
Ответ:
damirsemenov2
damirsemenov2
21.11.2020
У нашій сімї всі дуже люблють слухати музику. Особливо ураїнську, ми завжди беремо з собою колонку з музикою куди не підемо.Але от моя мама найбільший різних стилів пісень.Тільки її найбільше подобаються пісні Ірини Федишин.Проходячи вулиця я побачиа плакат про її концерт у нашому місті. Дуже зраділа і щодуху побігла поділитися з нею цією новиною.
-Мамоо, зовсім скоро приїде буде концерт Ірини Федишин
-Яка чудова новина!Обовязково сходимо!
 -А які у тебе улюблені пісні?
-Я обожнюю всі її пісні так як вони такі щирі і приємні до слуху.
-А сама улюблена пісня?
-Напевно "Долоньки".
-І справді така материнська і чутлива.
4,6(36 оценок)
Ответ:
anyalike
anyalike
21.11.2020
Ці високоспеціалізовані деревні птахи живляться комахами, що живуть під корою дерев, а також насінням та плодами. Типові птахи, що лазять по деревах.
Дятли мають долотоподібний дзьоб, короткі лапи з міцними кігтями. Живляться комахами, яких видобувають з-під кори довгим язиком через отвори, зроблені дзьобом. Крім того, їдять насіння хвойних рослин. Для їх добування дятли влаштовують «дятлові кузні». Шишку встромлють у щілину, видовбану в дереві, і лише після цього з неї видзьобують насіння. Такі «кузні» трапляються в хвойних лісах дуже часто. Під ними лежать великі купи використаних шишок.
Дятли — дуже корисні птахи. Вони ніколи не псують кору здорових дерев. Дупла, зроблені ними, часто використовують інші птахи, серед яких багато корисних. В Україні є кілька видів дятлів: звичайний дятел, малий дятел, трипалий дятел, зелена жовна та чорна жовна.
Всі види справжніх дятлів навесні дізнаються і закликають один одного за до так званої барабанної трелі, що виникає від частих ударів дзьоба про сухе дерево. Проте кожен стовбур або сук має своє звучання. Тому відеорозпізнавальними елементами барабанного дробу є частота ударів дзьоба і загальна тривалість трелі.
Численного всюди великого строкатого дятла дізнатися неважко як за зовнішнім виглядом, так за його барабанної трелі. Вона завжди коротка, складається з 10-12 ударів і триває менше секунди. На початку вона звучить різко, до кінця слабшає. Окремі удари не помітні і зливаються в загальний тріск. Цей дятел завбільшки з дрозда, пофарбований строкато: спина чорна, плечі білі, подхвостье і потилицю червоні. Самки на відміну від самців не мають червоного кольору на голові.
4,8(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ