Я хочу розповісти про весняні квіти, які мені найбільше подобаються. Напевно, найулюбленішою квіткою є конвалія, яка зацвітає у трвні. Це особлива квітка, її запах не переплутаєш з жодним. Конвалію можна знайти в лісовій глушині, бо вона не любить яскравих сонячних променів. Цвіте ця рослина маленькими біленькими дзвіночками. Дивлячись на них, здається, що на вітрі вони дзвенять, тільки їхня музика настільки ніжна, що нечутно для нашого слуху.
Серед квітів весни також хочу виділити бузок. Досить поставити в кімнаті маленьку гілочку, як приміщення наповниться тонким і ніжним ароматом.
Навесні зацвітають і всім відомі півонії. Вони теж прекрасні, чимось нагадують троянди. Виглядають пишно, мають своєрідний приємний запах.
Весна — дивовижна пора року, яка радує всіх своїми численними квітами. Вони мають неповторний і яскравий аромат, щоб залучати комах-запилювачів. Ніжні й тендітні, квіти з’являються з-під зрошеної талим снігом і весняним дощем землі, що за довгу зиму відпочила та наповнилася життєдайною силою природи.
Объяснение:
"Одна ластівка весни не робить"
Крилатий вислів, як і багато інших, належить давньогрецькому байкареві Езопу. В одній із його байок розповідається про юнака, котрий розтратив батьківську спадщину. У хлопця лишився тільки плащ, але він і його продав, побачивши ластівку — провісницю весни і тепла. Та вдарив мороз, ластівка загинула, а юнак з обуренням дорікав їй, що вона його обдурила.
Поява ластівок справді знаменує початок потепління, проте одна пташка ще не показник.
Вислів «одна ластівка весни не робить» означає, що окремі ознаки, прикмети явища не свідчать про його виникнення або існування насправді.
Знаходити спільну тему для розмови, цікавитися один в одного справами, проводити більше часу з батьками.