ответ:ГРА́ТИ1, грат, мн. Переплетення металевих (зрідка дерев’яних) прутів, штаб і т. ін., що використовується для загорожі. Він тільки один був такий, що міг здійняти з вікон грати, розвалити мури та вивести її з них у ширший світ (Коцюб., II, 1955, 143); Борис сторожко підійшов до голубника, смикнув мотузку, і всі голуби опинилися за гратами (Коп., Подарунок, 1956, 14); * Образно. Не катам грати — весь народ не закувати (Укр.. присл.., 1955, 432); * У порівн. На світ дивився [Сашко], мов крізь грати (Рильський, Пое
Объяснение:
У якому реченні неправильно відокремлено узгоджене означення ? 1. Непорушно стоять дерева, загорнені в сутінь, рясно вкриті кра росою ( …
Просте речення може ускладнюватися:1)Однорідними додатками, звертанням, узгодженими означеннями, повторами.2)Відокремленими присудками, однорідними пі …
Велику літеру вжито правильно в усіх словосполученнях рядкаА.поет Василь Стус, князь Данило галицькийБ.Петро Гулак-Артемовський, Президент УкраїниВ.ше …
ЗАВДАННЯ 1. СПИШІТЬ РЕЧЕННЯ, РОЗКРИВШИ ДУЖКИ І ВИБРАВШИ ПРАВИЛЬНУ ФОРМУ. Розчарувавшись у професії художника, Євгенія Гапчинська стала працювати
Для Т. Г. Шевченка жiноча недоля була згустком болю, що запiкся в його серцi. Крiпацька неволя – це доля рiдної матерi, яку передчасно "у могилу нужда та праця положила", доля сестер Катрi, Ярини, Марiї – голубок молодих, у яких "коси в наймах побiлiють", це трагiчна доля його першої трепетної любовi – Оксани Коваленко, доля всiх нещасних жiнок, що "нiмi на панщину iдуть i дiточок своїх ведуть". Т. Г. Шевченко гнiвно виступав проти жiночого безправ'я. Вiн нiби зiбрав воєдино у своєму зболеному серцi страждання поневолених жiнок усiх епох i схвильовано розповiв про них цiлому свiтовi.