М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aaaddd1988
aaaddd1988
18.07.2021 18:59 •  Українська мова

Контрольне есе на тему «вільний той , хто може не брехати »(небольшого размера​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Roland227
Roland227
18.07.2021
Я любила фантазувати в дитинстві і так само зараз . Подобатися мріяти будинку за кухлем гарячого шоколаду в зимовий вечір. Сидиш дивишся у вікно і уявляєш , що сніг це пухнасті і м'які хмари на яких грають діти і звеселяючий . Небо це що те надзвичайне нескінченне . А сонце це великий жовтий куля від якого залежить життя людей. Але це місце доступне тільки для дітей. Уявляєш як ти катаєш на веселці і виглідіт це в твоїй уяві так реально що хочеться не зволікаючи потрапити тебе і все це відчути . Фантазія іноді допомагає пережити проблеми особистого харктера . Без фантазії уяви людина була б жорсткий безсердечний і черствий .
4,5(74 оценок)
Ответ:
on82
on82
18.07.2021

1. "От же вони вже й під Хмарищем. А те Хмарище було окрите гаями, справді наче хмарами" - послідовний (лексичний повтор )

2. "Був він син паволоцького попа, по прізвищу Чепурного, учився в Київській братській школі, і вже сай вийшов був на попи. Як же піднялись козаки з гетцу маном Остряницею, то і він устряв до козацького війська; бо гарячий був чоловік Шрам і не всидів би у своїй парафії, чуючи, як іллється рідна йому кров за безбожний глум польських консистентів ,і урядників над українцями, за наругу католиків і унітів над греко-руською вірою." - послідовний (займенник)

3. "Бувало тоді, у ту старовину, таке, що і вдень і вночі сподівайсь лихого гостя — татарина або ляха. Так над ворітьми у башті було й віконце, щоб роздивитись перше, чи впускати гостя до господи, чи ні. Над щитом — гостроверхий гребінь із дубових паль, а округ хутора — годящий вал."- паралельний зв'язок

4. "Тілько ж ненадовго підіймали українці під їх хорогвами похилу голову. Ляхи держались міцне за руки з недоляшками, гасили хутко полом'є і знов по-свойому обертали Україну." - паралельний

4,7(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ