М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дослідження . Перекладіть речення українською мовою. Зробіть висновок щодо вживання повних і неповних форм у російській та українській мовах. 1. Извозчик Иона Потапов был бел, как привидение (А. Чехов). 2. Он совсем не так смирен и добр (С. Аксаков). 3. Взрослые домашние были рады друг другу (Л. Толстой). 4. Единственная деревенская улица будто нарочно взбегала от оврага на косогор, к церкви, и там, дальше, последними своими избами уходила в молодой ельник, совсем молодой (С. Барудзин). 5. Несмотря на позднюю осень, погода стояла тихая (К. Станюкович).​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nastyagorcha
nastyagorcha
04.06.2023

Відповідь:

сласти словниковий диктант з прислівниками, у написанні яких виникають труднощі, пропоную так: ⇒ вночі (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з ім.)  ⇒    по-новому (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)⇒видимо-невидимо (утворений від слів з протилежним значенням, тому через дефіс)  ⇒ безвісти (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з ім.)  

⇒ по-батьківськи (через дефіс, утворен.  від прикм.  і прийменника по)

⇒ стрімголов (разом. бо утворений від двох основ)⇒вдвічі (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з числ.)  ⇒  довго-довго (відбувається повтор кореня, тому через дефіс)  ⇒  праворуч (складний, утворений від двох основ, тому разом)⇒  тишком-нишком (утворений від слів з близьким значенням, тому через дефіс)  

⇒по- (через дефіс, утворен.  від прикм.  і прийменника по)

⇒  часто-густо (утворений від слів з близьким значенням, тому через дефіс)  

⇒ давним-давно (відбувається повтор кореня, тому через дефіс)  

⇒ натроє (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з числ.)  

⇒  віч-на-віч (відбувається повтор кореня, тому через дефіс)

Пояснення:

4,8(90 оценок)
Ответ:
DiDUFC
DiDUFC
04.06.2023

Одного разу ми з батьками виїхали на природу з наметами. Нам дуже хотілося відпочити від міської суєти і шуму, тому ми вирішили провести вихідні у лісі. Там я звернув (ла) увагу на те, чого раніше не помічав – яким гарним може бути літній вечір. Небо чисте, що на ньому немає ні хмаринки. В траві не замовкають коники, а за кольорами пурхають метелики. Навколишній світ забарвлюється в різноманітні і соковиті кольори від палаючого червоного до фіолетового. На жаль, вечір триває не довго, незабаром ніч вступає в свої правила, непомітно відтісняючи свого попередника. Прокидаються нічні мешканці. Цвіркуни починають свій концерт, який буде тривати до глибокої ночі і ухання сови.

Я радий (ла), що опинився в цей час наодинці з природою і зміг (ла) відчути всю красу і глибину літнього вечора. Адже в повсякденній суєті ми часто упускаємо прості радощі життя.

4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ