Объяснение:
Українці завжди були дуже гостинними. Навіть якщо в хаті не було багато смачної їжі, гостя завжди намагалися гарно пригостити, а якщо вже було запізно, залишали переночувати. Взагалі, гостю пропонувалося все найкраще, що було в домі. І так було завжди, бо так повелося з давніх давен. А чи змінилося відношення до гостей тепер, у двадцять першому сторіччі?
Як на мене, не дуже. Звісно, я можу судити тільки з власного досвіду та по расказам друзів та знайомих, але все ж таки я можу стверджувати, що українці як були гостинною нацією, так нею і залишилися. Інша справа, що тепер заздалегідь дзвонять перед тим, як прийти у гості, бо людей може не бути вдома. Попередити про свій видит - це питання етикету, і таке правило аж ніяк не робить людей менш гостинними.
Як і раніше, нинішнє покоління українців любить як ходити у гості, так і приймати гостей. Як і раніше, ми намагаємося зробити так, щоб гість почував себе як удома. Як і раніше, добре пригостити та розважити гостя - обов'язково. Як і раніше, господарі потурбуються про те, щоб гість добрався додому без перешкод або взагалі переночував у них та поїхав додому вранці. Тому я вважаю, що гостинність як була, так і залишається характерною рисою нашого українського народу.
Швидкість руху літосферних плит
Швидкість горизонтального руху літосферних плит в наш час варіюється від 1 до 6 см / рік (швидкість розсування плит - від 2 до 12 см / рік). Швидкість розсування плит від Серединно-Атлантичного хребта в північній частині його становить 2,3 см / рік, а в південній частині - 4 см / рік. Найбільш швидко розсуваються плити поблизу Східно-Тихоокеанського хребта біля острова Пасхи - їх швидкість 18 см / рік. Найбільш повільно розсуваються плити в Аденській затоці і Червоному морі - зі швидкістю 1-1,5 см / рік.
І пригадалося йому дитинство: над водами хиляться лози, лелека пливе у висоті.