М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поставте розділові знаки в реченні І пригадалося йому дитинство над водами хиляться лози лелека пливе у висоті .​

👇
Ответ:
amina352
amina352
01.01.2023

І пригадалося йому дитинство: над водами хиляться лози, лелека пливе у висоті.

4,7(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
manechka2407
manechka2407
01.01.2023

Объяснение:

Українці завжди були дуже гостинними. Навіть якщо в хаті не було багато смачної їжі, гостя завжди намагалися гарно пригостити, а якщо вже було запізно, залишали переночувати. Взагалі, гостю пропонувалося все найкраще, що було в домі. І так було завжди, бо так повелося з давніх давен. А чи змінилося відношення до гостей тепер, у двадцять першому сторіччі?

Як на мене, не дуже. Звісно, я можу судити тільки з власного досвіду та по расказам друзів та знайомих, але все ж таки я можу стверджувати, що українці як були гостинною нацією, так нею і залишилися. Інша справа, що тепер заздалегідь дзвонять перед тим, як прийти у гості, бо людей може не бути вдома. Попередити про свій видит - це питання етикету, і таке правило аж ніяк не робить людей менш гостинними.

Як і раніше, нинішнє покоління українців любить як ходити у гості, так і приймати гостей. Як і раніше, ми намагаємося зробити так, щоб гість почував себе як удома. Як і раніше, добре пригостити та розважити гостя - обов'язково. Як і раніше, господарі потурбуються про те, щоб гість добрався додому без перешкод або взагалі переночував у них та поїхав додому вранці. Тому я вважаю, що гостинність як була, так і залишається характерною рисою нашого українського народу.

4,6(53 оценок)
Ответ:
yanami18012016
yanami18012016
01.01.2023

Швидкість руху літосферних плит

Швидкість горизонтального руху літосферних плит в наш час варіюється від 1 до 6 см / рік (швидкість розсування плит - від 2 до 12 см / рік). Швидкість розсування плит від Серединно-Атлантичного хребта в північній частині його становить 2,3 см / рік, а в південній частині - 4 см / рік. Найбільш швидко розсуваються плити поблизу Східно-Тихоокеанського хребта біля острова Пасхи - їх швидкість 18 см / рік. Найбільш повільно розсуваються плити в Аденській затоці і Червоному морі - зі швидкістю 1-1,5 см / рік.

4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ