У світі є дуже багато різних родин та батьків. Є, на жаль, батьки, яким не подобаються їхні діти, і вони їх виганяють на вулицю. Але більшість добрі, вони життя можуть віддати заради своєї дитини.
У мене теж є батьки, і вони добрі. Вони працюють, не покладаючи рук. Мама прибирає квартиру, готує різні страви, виконує дуже багато іншої роботи. Недарма кажуть: "Жіноча робота ніколи не скінчиться". Це, звісно, правильна думка. Тато — головний у нашій сім'ї — забезпечує нас усім: купує одяг, продукти, постійно працює на різних роботах, аби нам нічого не бракувало.
Я вважаю, шо кожна дитина повинна допомагати своїм батькам тому, що батьки не встигають зробити все, що потрібно. Я допомагаю своїм батькам прати, прибирати в квартирі, поливати квіти, ходити до магазину
За належністю до роду та за відмінковими закінченнями всі іменники поділяються на чотири відміни.І відміна: іменники переважно жін. й деякі іменники чол. роду, а також спільного роду із закінченнями -а, -я в називному відмінку однини: вага, гиря, машина, партія, праця; воєвода, дядя;, голова, сирота, убивця.II відміна: а) іменники чол. роду з кінцевим приголосним основи та з закінченням -о в наз. відмінку (переважно назви осіб): бік, велетень, завод, край, майстер, товариш; батько, Дніпро, Петро; татуньо;б) іменники середн. роду з закінченнями -о, -е, -я (крім іменників із суфіксами -ат-, -ят-, -ен- при відмінюванні): вікно, місто; море, поле, прізвище; весілля, життя, знання; також іменники із суфіксами згрубілості -ище, -исько, утворювані від іменників усіх родів: вітрище (від вітер), дівчисько (від дівча), свекрушисько(від свекруха).IIІ відміна: іменники жін. роду з кінцевим приголосним основи: вість, любов, міць, річ, розкіш, сіль, тінь, а також слово мати, в якому при відмінюванні з’являється суфікс -ер-.IV відміна: іменники середн. роду:а) з закінченнями -а, -я, що приймають перед більшістю відмінкових закінчень суфікси -ат, -ят: гуся (гусяти), дівча (дівчати), лоша (лошати), теля (теляти);б) з закінченням -я (із суфіксом -ен- при відмінюванні): ім’я (імені), плем’я (племені).
Додаток відповідає на запитання всіх відмінків, крім називного:
Р. в. (родовий) - кого? чого?
Д. в. (давальний) - кому? чому?
З. в. (знахідний) - кого? що?
О. в. (орудний) - ким? чим?
М. в. (місцевий) - на (у) кому? на (у) чому?
1. Птахи потерпають від змін у кліматі.Підмет: птахи.
Присудок: потерпають.
Додатки: змін, кліматі.
Чому:
Змін (кого? чого?) - родовий відмінок.
У кліматі (на (у) кому? на (у) чому?) - місцевий відмінок.
Вони потребують турботи від людини.Підмет: вони.
Присудок: потребують.
Додатки: турботи, людини.
Чому:
Турботи (кого? чого?) - родовий відмінок.
Людини (кого? чого?) - родовий відмінок.
2. Зозуля кувала, правдоньку сказала.Підмет: зозуля.
Присудки: кувала, сказала.
Додаток: правдоньку.
Чому:
Правдоньку (кого? що?) - знахідний відмінок.
3. Вітром донесло до мене щебетання.Підмет: -
Присудок: донесло.
Додатки: вітром, щебетання.
Чому:
Вітром (ким? чим?) - орудний відмінок.
Щебетання (кого? що?) - знахідний відмінок.
4. Синиця в шибку вдарила крильми.
Підмет: синиця.
Присудок: вдарила.
Додатки: шибку, крильми.
Чому:
Шибку (кого? що?) - знахідний відмінок.
Крильми (ким? чим?) - орудний відмінок.