М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tkurchanova
tkurchanova
12.04.2020 07:00 •  Українська мова

Робота біля дошки. Записати речення, вказати в них службові частини мови. Визначити сполучники. З”ясувати, які смислові зв’язки виражають сполучники (поєднують однорідні члени речення чи частини складного речення). І. Під хатою дідусь сивенький сидить, а сонечко низенько уже спустилось над Дніпром. За сонцем хмаронька пливе, червоні поли розстилає і сонце спатоньки зове у синє море. Тече вода в синє море, та не витікає. Хочеться дивитись, як море заграє. Синє море звірюкою то стогне, то виє.

З творів Т. Шевченка.

ІІ. Є в людини стежка чи дорога, сто разів вертає до порога. (А. Малишко.) З’явився равлик на стежині, немов турист із рюкзаком. (Д. Павличко.) Та зате як поруч небезпека, равлику додому недалеко. Ні, не важко равлику, не важко, бо легка хатинка-черепашка. (Н. Забіла.) Пташки, що влітку так співали, у вирій вже поодлітали. (Є. Гребінка.) Птах виспівує нам на втіху, і ніщо не нагадує лиха. (В. Раєвський.) Підлабузнивсь до Горлиці Горобець, наче справді запорозький молодець. (Л. Глібов.)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dora2020
Dora2020
12.04.2020

ответ:

мені згадалося невелике оповідання-притча і. с. тургенєва "два багатії". письменник віддає належне і звеличує багатія ротшильда, що виділяє великі гроші на виховання сиріт, на лікування хворих, утримання самотніх старих. і відразу тургенєв згадує, як бідний російський селянин взяв у свою родину сироту. на нарікання дружини, що і так голодно в родині, а тепер їм навіть не буде за що купити сіль, щоб посолити юшку, селянин відповідає: "а ми її і несолону". тургенєв робить висновок: "далеко ротшильду до цього мужика! " так, цей бідняк добріший мільярдера, багатший душею. недарма оповідання називається "два багатії", хоча формально один з героїв — бідняк.

завершуючи твір, хочу сказати: дуже правильна ця фраза: "поспішайте робити добро! " не треба чекати, коли станеш багатим, як ротшильд. добрі це і добрі слова, і старим, і підтримка друзів. задумайся: коли ти останній раз дарував мамі квіти? а коли допоміг їй по господарству? чи давно відвідував бабусю? чи дзвониш дідусеві регулярно, чи ділишся з ним своїми проблемами? чи допоміг молодшій сестрі, коли вона просила тебе про , або відговорився вічною зайнятістю? чи відвідав хворого друга? це все і багато чого іншого, мій ровеснику, уже можна робити сьогодні. не відкладай добрі справи на майбутнє!

объяснение:

4,5(50 оценок)
Ответ:
AdelinaArMi
AdelinaArMi
12.04.2020

ответ:

для того, щоб постійно вдосконалюватися і покращувати якість свого життя необхідно мати терпіння. тільки будучи наполегливим і терплячим, можна досягти бажаного. як навчитися терпінню, чому це так складно і яким чином терпіння може в житті, розповімо далі. ми вже звикли до того, що темп життя в сучасному світі дуже високий. продукти швидкого приготування, готові суміші, фастфуд, моментальне фото — все це програмує людину на негайне отримання результату. ми настільки відвикли терпіти і чекати, що вже навіть не можемо уявити собі, що не отримаємо винагороду відразу. це нас обурює і дратує. але, насправді, тільки той, хто володіє терпінням, отримує все, що захоче. кожна успішна людина знає, що його успіх — це результат щоденної наполегливої роботи, а не просто вдача чи незрівнянний талант. роки важкої праці часто непомітні оточуючим, і вони поспішають приписати всі заслуги процвітаючої людини щасливій зірці, виправдовуючи таким чином свої невдачі і відсутність досягнень. найлегше списати чужий успіх на вдалий збіг обставин і продовжувати мріяти про нездійсненне. якщо ви замислили якусь справу, не здавайтеся при першій же невдалій спробі. шукайте інші шляхи для досягнення мети, вчіться на власних помилках і використовуйте будь-який досвід. лишень подумайте, що саме зараз у вас вийде, незважаючи на те, скільки разів ви вже пробували. вчіться на прикладі тих, хто не кинув розпочате і довів справу до кінця, нехай навіть на це пішло набагато більше часу, ніж планувалося спочатку. не втрачайте контроль над собою, залишайтеся спокійним і терплячим. нехай інші у пошуках рішень, ви повинні знати куди і навіщо йдете. ваша впевненість і рішучість у підсумку вас до заповітної мети. тим, хто володіє терпінням, не страшні невдачі. вам буде невідоме почуття гіркоти. ви просто переглянете вже пройдені шляхи і знайдете новий, незвіданий шлях

4,8(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ