М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zanna74
zanna74
26.07.2022 04:11 •  Українська мова

І. Запишіть слова, вставивши букви и або і. ІІ. Із двома словами (на вибір) складіть 2 речення, зробіть їх синтаксичний розбір.
Навкруг.., трич.., верх.., трох.., навік.., по-козацьк.., опівноч.., по-лисяч.., по-чеськ.., по-ведмеж.., по-заяч.., заоч.., почаст.., безвіст.., насторож.., стояч.., двіч.., по-французьк.., по-вовч.., мовчк.. .

👇
Ответ:
маша3019
маша3019
26.07.2022

Навкруги, тричі, верхи, трохи, навіки, по-козацьки, опівночі, по-лисячи, по-чеськи, по-ведмежи, по-заячи, заочі, почасти, безвісти, насторожі, стоячи, двічі, по-французьки, по-вовчи, мовчки.

Вона (займенник) прийде (дієслово) додому (прислівник) тільки (частка) опівночі (прислівник).

(Речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).

Вона підкреслити однією лінією;

прийде – двома лініями;

додому – пунктиром з крапкою;

опівночі – пунктиром з крапкою.

Її (займенник) улюблений (прикметник) цуцик (іменник) зник (дієслово) безвісти (прислівник)?!

(Речення просте, питальне, окличне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене).

Її підкреслити хвилястою лінією;

улюблений – хвилястою лінією;

цуцик – однією лінією;

зник – двома лініями;

безвісти – пунктиром з крапкою.

4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ed31121
ed31121
26.07.2022
Не знаю, подойдет ли. Но вдруг чем-то

Війна – це завжди страшно. Солдати залишають свої сім’ї, своїх коханих, задля того, щоб йти та захищати свою державу. Не можна навіть уявити, наскільки важко їм дається цей крок. Адже вони не можуть передбачити, повернуться вони додому знову чи ні. Вони не знають, зможуть обійняти своїх батьків, дружин, друзів. Бо на першому місці – Батьківщина.
Якщо поринути, наприклад, в історію часів Другої світової війни, то про що ми можемо сказати? Так, про нашу перемогу, але якою ціною? Скільки синів не повернулося до своїх матерів? Скільки дітей після цього запитували у своїх матусь «А де мій тато»? Чи коштувало воно того?
Конфлікти між країнами та народами були з початку часів. І замість того, щоб вирішувати усе миром, людям легше братися за зброю. Вони ніколи не думають про наслідки. Для них головніше – довести свою точку зору, навіть якщо вона неправильна або неприпустима.
А прості люди грають роль гарматного м’яса. Сильніші люди просто нав’язують свої думки більш слабшим, налаштовуючи їх проти інших людей. А коли все стає катастрофічним, люди навіть не знають кого звинувачувати.
А війни лише служать маніпуляцій над людьми. Лише після того, як люди переживуть біль втрати, для них відкривається цілісна картина справжнього світу. Того, який від нас намагаються приховати. 
4,5(91 оценок)
Ответ:
IamGroot1
IamGroot1
26.07.2022
БОТАНІЧНИЙ САД , науково -дослідне , навчально- допоміжний та культурно -освітнє установа . В основі ботанічного саду - колекції живих рослин , вирощуваних у відкритому грунті та оранжереях. У найбільших ботанічних садах до 20-30 тис. видів рослин. Широко відомі Головний ботанічний сад РАН і ботанічний сад Московського державного університету ( Москва) , Нікітський (Крим) , Сухумський і Батумський ( Грузія ) , ботанічний сад Ботанічного інституту Російської АН ( Санкт -Петербург) , ботанічний сад в Кью ( Великобританія ) , в Упсалі ( Швеція ) , ботанічний сад Калькутти , Бейтензоргскій ботанічний сад на о. Ява та ін
4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ