М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
2polina21
2polina21
02.11.2020 18:44 •  Українська мова

До іть будьласка ів 1Позначити рядок, у якому не всі слова належать до форм дієслова. A Працював би, купують, заспіваймо. Б Будемо говорити, обступаючи. В Розуміючи, надісланий, ховаючи. ГУчити, навчивши, учіння. 2. Позначити рядок, у якому всі дієслова є інфінітивами. A Охопити, побачити, ішов. Б Говорити, спати, сміятися. В Сидіти, наїжачитися, діждалися. г Малювала, стежити, махати. 3. Установити відповідність між дієсловами та їх видо-часовими формами. A Доконаний вид, майбутній час. 1 Буду в'язати. Б Недоконаний вид, майбутній час. 2 Перечитав. В Доконаний вид, минулий час. 3 Працюватимемо. 4 Змалюю. 5 Підписав. 6 Зроблю. 4. Установити відповідність між дієсловами та їх часовою формою. A Минулий. 1 Сподіватимусь, буде малювати. Б Теперішній. 2 Відпочинеш, полечу. в Майбутній. З працюють, ігнорує. 4 Сконала, до . 5 Відвідав, утекли. 6 Буду грати, лякатиму. 5. Установити відповідність між дієсловами та їх формами. A Дійсний. 1 Поллється, задзвонить. Б Умовний. 2 Спишіть, принеси. В Наказовий З Розказала, турбують. 4 Допоміг би, прийшла б. 5 Спечіть, стежте. 6 Обгрунтувала б, прибіг би. 6. Установити відповідність між дієсловами їх творення. A Префіксальний. 1 Нявкати, рожевіти. Б Суфіксальний. 2 Переписати, відійти. в Префіксально-суфіксальний. З Богохульствувати, красномовити. г Складання слів. 4 Попоїсти, провідати. 5 Столярувати, тиснути. 6 Поглиблювати, пританцьовувати. 7. Утворити й записати всі можливі форми наказового дієслова радіти. 8. Скласти два речення з безособовими дієсловами. Визначити їх синтаксичну роль.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
апк8
апк8
02.11.2020

"У дома завжди краще",як не рідко ми десь могли почути,адже дім-це там де тебе чекають,це місце любові і тепла.Чому краще їсти у дома,а не у кафе чи ресторанах?Мабуть тому,що по-перше їжа у різних закладах не завжди є корисною,та й витрачати кошти задармо не практично.В той час як у дома,ти можеш у хорошій домашній атмосфері сам приготувати домашній пиріг,який буде кориснішим за звичайний торт у магазині,або ж покуштувати мамин борщ,який ж звичайно зроблений із материнською любов'ю та обов'язково за українським традиційним рецептом;)

4,6(68 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Тополі стоять край дороги і про щось перешіптуються з грайливим вітром а літня ніч уже засвітила в небі зоряні люстри.​​ (Речення неокл, розп, складне сурядне (сполучник "а"): 1) двоскладне, просте, поширене, повне, ускл. однорідними присудками; 2) двоскладне, просте, поширене, не ускл.)

Пояснення по частинам мови:

Тополі - іменник

стоять - дієслово

край - ім

дороги - ім

і - сполучник

про - прийменник

щось - займенник

перешіптуються - дієслово

з - прийменник

грайливим - прикметник

вітром - іменник

а - сполучник

літня - прикметник

ніч - ім

уже - прислівник

засвітила - дієслово

в - прийменник

небі - ім

зоряні - прикметник

люстри - ім

Пояснення по членам речення:

Підмет - одна лінія

Присудок - дві

Означення - хвиляста

Обставина - риска, крапка

Додаток - пунктир

НЕ чіпаємо! - і, а, з...

Підмет присудок обставина обставина і про додаток присудок з означення додаток, а означення підмет обставина присудок в обставина означення додаток.

4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ