М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
UAola
UAola
17.03.2022 02:45 •  Українська мова

Речення на передодні дня Святої Трійці українці квітчають свої хати, прибрані для свята, гіллям клена, липи, ясена, тв маслини у своїй будові має А) Відокремлену обставину Б) Відокремлений додаток В) Відокремлену прикладку Г) Відокремлене означення​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
07Zarina1111
07Zarina1111
17.03.2022

на украинском языке

Объяснение:

Я дуже люблю відпочивати на природі. Ходити в ліс, плавати в річці. Але останнім часом ми так забруднили моря і річки, ліси і степи, що стає страшно за майбутні покоління. В даний час багато говорять про охорону природи. У школах ввели предмет екологію. На цих уроках обговорюють ситуацію в навколишньому світі, про те, як легко порушити баланс в природі, а ось відновити порушене дуже складно. Природа сама відновлюється, але дуже повільно, тому люди повинні берегти і охороняти той світ, в якому живуть. Люди в гонитві за престижністю і грошима винищили численних видів тварин, деякі види яких вже неможливо відновити, або ж залишилися одиниці у деяких цінителів природи. Хижак, переслідуючи тварина, хоче одного - наїстися. Він не вб'є більше, ніж йому потрібно. І в цьому є гармонія, рівновага. Людина ж знищує все, що бачить, йому потрібно все більше і більше. І в результаті він знищить все живе. Я вважаю що, якщо кожна людина буде дотримуватися чистоти в своєму дворі, в лісі, де гуляє, на підприємстві, на якому працює, навколо все зміниться! Я сподіваюся, що люди схаменуться, перестануть руйнувати землю, на якій живуть і зрозуміють, що наша планета існує не для одноразового використання.

4,4(98 оценок)
Ответ:
Ира21fu
Ира21fu
17.03.2022
За європейською традицією будування міста із магдебурзьким правом передбачала, що квадратова площа довкола ратуші — іменувалася площею Ринок, а по периметру щільно забудовувалась будинками. Висота будинків не повинна була перевищувати два (пізніше три) поверхи, а ширина мала бути в межах трьох–чотирьох вікон. На жаль, сьогодні традиція містобудування, а разом з нею і гармонія архітектурного ансамблю площі Ринок порушені деякими високими будинками (від чотирьох до шести поверхів), що зведені на місці старих.
Нумерація будинків велась від одного з кутів площі по периметру. Так було і в Станіславові (нині — Івано-Франківську) протягом століть. В часи радянського панування кожна сторона площі одержала свою назву. Лише північна була названа вулицею Ринок. Перейменування вулиці 17 Вересня з південної сторони площі на площу Ринок є намаганням повернутись до історичної назви і структури площі.
4,7(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ