М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запиши імена людей,поділяючи для переносу дужками.ольга,ігор,олесь,

👇
Ответ:
keril1101
keril1101
25.02.2020
Оль-га , а Ігор і Олесь не діляться для переносу
4,8(37 оценок)
Ответ:
Eva06An
Eva06An
25.02.2020
Оль-га
Ігор - не переноситься
Олесь - не переноситься
4,6(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vinerxasanzyan
vinerxasanzyan
25.02.2020

Вчора ми з хлопцями грали у футбол у нашому дворі. І раптом до нас прибігли дві дівчинки, які бавились на сусідньому дитячому майданчику: Даринка, сестричка капітана нашої команди Матвія, і її подружка Юля. Вони, переьиваючи одна одну, закричали:

 - Хлопці! Хлопчики! До ть! Там кошеня залізло на дерево, а злізти тепер боїться! Воно таке маленьке! Вона таке миле! Біднесеньке! Нявчить!

Ми всі гуртом побігли туди, і побачили маленьке руде кошеня, яке тремтіло на дереві. Воно вчепилось всіма чотрима лапами за гілку і тихесенько нявкало від страху.

Матвій сказав:

 - Гаразд, хлопці! Давайте до тваринці! Сергійко та Артем, підсадіть-но мене, будь ласка...

Він спритно ухопився за нижню гілку дерева, підтягнувся, і вже за кілька секунд був біля кошеняти. Він простягнув руку, щоб узяти його, але кошеня злякано зашипіло і спробувало дряпнути Матвія лапкою.Тоді Матвій крикнув хлопцям унизу:

 - Киньте мені якусь куртку, чи щось таке!

 - Я дам свою! Тільки хай хтось кине! - Даринка подала Артемкові свою курточку, і Артем влучним кидком відправив куртку просто у руки Матвію.

Матвій вчепився ногами за стовбур, взяв куртку двома руками, і раптовим  швидким рухом накрив нею кошеня. Кошеня голосно і ображено нявкнуло. Матвій обережно загорнув його у куртку, притиснув до грудей, і притримуючи однією рукою, почав спускатися з дерева.

Поклавши кутрку на землю, діти повільно розгорнули її. Кошеня якусь мить роззиралоя навкруги, а тоді раптом схопилося з місця, і сховалось у кущах.

І хоча воно ніяк не виявило своєї вдячності дітям, та все ж діти були щасливі, що змогли до кошеняті.

4,8(71 оценок)
Ответ:
mops14
mops14
25.02.2020

Ім'я людини -  це юридично зафіксоване слово, вирізнення особи.В іменах відображені духовна культура характер і світогляд народу.Прадавні українці мали (імена - Уз. сл. ) промовисті й милозвучні: ( Добриня,  Дана,  Любим - однорідні підмети). Спільними для слов'янського світу були такі ( імена - Уз. сл.): (Богумил, Миролюба, Полян, Творилад, Братислав - однорідні підмети).

Із прийняттям християнства почали впроваджувати грецькі, римські, єврейські імена.Часом їх було важко вимовити і запам'ятати, тому народні імена вживался поряд із християнскими.Майже кожен українець мав (два імені - Узаг. сл.): (традиційне й церковне - однорідні означення).З часом хистиянскьке ім'я стало головним.Чимало народних імен збереглося у вигляді Тригуб, Хмара, Богород.

4,5(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ