М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leesasha083
leesasha083
31.07.2020 16:51 •  Українська мова

Скласти одне речення про батькивщину

👇
Ответ:
bonusalixova
bonusalixova
31.07.2020
Для всіх людей Батьківщина-це, перш за все, країна, яка дала нам життя.
4,6(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SemyaTanya
SemyaTanya
31.07.2020
Модерована комунікація – це комунікація, де є одна або більше груп учасників (сторін комунікації) зі своїми провідними (модератори), причому всередині групи або між групами потрібно налагодити комунікацію по заданій темі. Беруть участь команди в  яких комунікації є сторонами розвитку. (майданчиками, групами). Організація комунікації всередині однієї команди (сторони) є сесією. Комунікація між двома командами або сторонами комунікації при посередництві своїх провідних для кожної команди є мостом.
Комунікативні стратегії розрізняються за тієї мети, яку вони переслідують. Ми можемо виділити наступні типові цілі комунікації: конвенциональная (згода, укладення договору в ситуації конфлікту або підтримання договору (конвенції); конфліктна (виявлення розбіжностей і акцентуація на розбіжностях учасників комунікації з тим, щоб створити конфлікт або підтримку, розпалювання існуючого конфлікту); маніпуляційна (захоплення смислового простору комунікації з тим, щоб нав'язати учаснику комунікації свою комунікативну стратегію і відповідно своє бачення реальності (С. Дацюк).
1.
4,8(93 оценок)
Ответ:
GenaGenaGena1
GenaGenaGena1
31.07.2020
Напевно, вам потрібна доповідь на цю тему для третьокласника? Тоді ось, тримайте:


Чому не можна палити стерню
Якщо влітку або восені виїхати з міста, іноді можна побачити, як на полях вздовж доріг палять стерню. Це дуже прикро, бо так робити не можна. Це завдає шкоди природі.

По-перше, коли палять стерню, полум'я може перекинутися на інші поля або на лісові смуги. Виникне пожежа, яку важко буде загасити. Згорить хліб на сусідньому полі, згорять дерева. У вогні загинуть малі тварини, що житвуть у лісосмугах і не зможуть втекти - наприклад, їжаки. Напевно, всі бачили наслідки таких пожеж.

По-друге, коли горить стерня, у повітря потрапляє багато шкідливих речовин. Тому, якщо опинитися біля такого поля, відразу почнеш кашляти. Це шкідливо для здоров'я. Особливо погано дихати таким повітрям людям, що хворі на астму. Астма - це таке захворювання, коли людина іноді починає задихатися.

Саме тому стерню палити заборонено, її треба заорювати у землю восени. тоді до весни вона перегниє та перетвориться на добриво. А палити не можна ані стерню, ані осіннє листя.
4,7(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ