М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
EzNoobXex
EzNoobXex
06.02.2021 15:58 •  Українська мова

Перепишіть текст у зошит, розставте розділові знаки. Підкресліть усі члени речення. Спогад

Це був футбольний матч у спортивному таборі відпочинку. Весь мій загін фанати київського «Динамо» готувався до матчу серйозно. Традиція тренуватися вигадувати підбадьорювальні кричалки малювати плакати емоційного змісту існувала в таборі здавна.

Я пам’ятаю момент яким гарним був мій приятель Майборода коли впевнено та стрімко біг з м’ячем. Я захоплено верещала а він біг і біг і якось ніхто вчасно не зрозумів що він біжить прямо на мене. Ось він заніс поту ударив по м'ячу а я і далі заохочувала футболіста схвальним криком а вже за миті» коли м’яч влучив мені в око й відкинув за лаву-дровиняку я корчилася на землі від болю. Отак я отримала єдину в цьому спортивному поєдинкові травму.

Майборода зблід. Матч припинили. Наш фізрук натомість не розгубився він прикладав мені до ока почергово заморожену курку що піднесли кухарі з їдальні та шматок масла. Він розповідав що мені дуже пощастило бо «м’яч більший за моє обличчя тому синця може й не бути». Він це назвав «правилом великого предмета». Далі він розповідав як було б погано якби Майборода поцілив у мене тенісним м’ячем більярдною кулею або ж м’ячиком для пінг-понгу. Тоді ти була б вся синьо-чорна та жах а зараз в тебе такий симпатичний рум’янчик на щічках! Ти лишень подивися і він тримав люстерко так щоб я могла на себе подивитися. Рум’янчик дійсно був око ліворуч трохи попливло але я почувалася майже щасливою.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SiRuES
SiRuES
06.02.2021

Объяснение:

1.Текст (від лат. textus — «тканина», «з'єднання») — загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.

2.наявність теми, наявність головної думки, послідовність речень, зв'язок речень за до займенників, синонімів, повторів, сполучників, спільнокориневих слів

3.Тема тексту — це його зміст, те, про що (або про кого) в ньому йдеться. Кожен текст складається з кількох змістових частин, кожну з яких утворено з кількох речень. Така змістова частина тексту становить абзац.

Мікротема — це виділена в тексті окрема, відносно закінчена думка.

4,5(91 оценок)
Ответ:
vihareva08
vihareva08
06.02.2021

(Коли), [ ], (як)

Дві стрілочки від квадратних дужок. Питання коли? як? відповідно.

Речення складне, складнопідрядне і обставинними часу та порівняння. Неоднорідна підрядність.

Коли(обставина) за Омеляном (додаток) зачинилися (присудок) двері(підмет), мати (підмет) підійшла(присудок) до доньки (додаток), припала (присудок) до (додаток) її (означення) грудей (долаток), як колись у дитинстві (обставина) донька (підмет) припадала (присудок) до неї (додаток).

Речення складається із трьох частин.

1. Мати підійшла до доньки, припала до її грудей. Речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними присудками.

2. Коли за Омеляном зачинилися двері. Речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене.

3. Як колись у дитинстві донька припадала до неї. Речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене.

4,8(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ