М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lalala89
lalala89
03.02.2023 06:28 •  Українська мова

Установи відповідність. ( ) Група прикметників
Прикметники
за значенням А вовняний, зимовий,
1 якісні
англійський міський
2 відносні
Б веселий, холодний,
3 присвійні
привітний, щасливий
в студентський, високий,
скляний, кмітливий
ГЛесин, матусина,
фермерів, Василева​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
veronika121416
veronika121416
03.02.2023
Восени прокидається все живе після зимової сплячки. Потроху починають набухати бруньки на тоннньких гілочках, перші підсніжники з'являються у лісі, ну і звичайно прокидаються звірі, добре виспавшись, і починають шукати їжу. Але ці спроби зазвичай марні, тому шо на початку весни все тільки розквітає в прокидається, їжі ще не має. Звірі повинні шукати щось, що залишилося з осені. Іноді люди ставлять годівнички, роблять їх навіть у лісах, наприклад для косуль, оленів. На мою думку, людям потрібно звертати більше уваги на тварин і їжу для них з початком весни, щоб вони вижили цей важкий період, а потім, коли все розквітне, вони і самі знайдуть чим поживитися))
4,5(79 оценок)
Ответ:
maximt025
maximt025
03.02.2023

Отримавши тему для твору, я замислився. Хто ж такий кар’єрист? Це людина, для якої кар’єра стоїть в житті на першому місці. Ні, не можуть-таки бути всі успішні люди кар’єристами.

По-перше, слово «кар’єрист» найчастіше використовують в мові у негативному значенні, навіть як лайку. Назвавши когось таким словом, його можна запросто образити. У словнику дається визначення кар’єриста: «людина, яка ставить важливість власного просування по службі вище інтересів загальної справи». У народі таких людей називають ще «яппі».

Для кар’єриста важлива тільки влада, можливість постійно підвищувати свій статус. А як, наприклад, бізнесмен може бути успішним, якщо він не опікується інтересами справи? Одним голим статусом не проживеш: бізнес потребує уваги та розвитку. Отже, всі успішні люди не можуть бути кар’єристами, бо інакше вони не мали б справжнього успіху.

Український письменник Остап Вишня в своїх гуморесках описував немало кар’єристів та підлабузників свого часу. Не хотів би я бути на їх місці! Ще я пам’ятаю з дитинства добру українську байку про кар’єриста, на жаль, автора її я не знаю: «…і почав тут один з громади міняти свою натуру. Він лестив, годив начальству, вибивавсь у номенклатуру. По стрімкій, рівній драбині піднімався все вище та вище. На тих, хто внизу стояли, гаркав, як лютий псище». Ось вам готовий портрет кар’єриста!

По-друге, кар’єристи не працюють сумлінно, а роблять вигляд, що працюють: розігрують виставу про активну діяльність. Але, якщо призвати на до логіку, можна дійти висновку, що вистава ненадовго допомагає кар’єристові. Адже справа від такої поведінки страждає.

Як можна стати успішною людиною, якщо справа, від якої цей власний успіх залежить, успіху не має? Отже, всі успішні люди не можуть бути кар’єристами в негативному значенні цього слов

4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ