М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть речення зі словами по-старому і по старому​

👇
Ответ:
ElizavetaMusic
ElizavetaMusic
02.07.2020

По старому килиму вже навіть ходити страшно, бо от-от розсиплеться. Незважаючи на реформи, все лишилося по-старому

4,4(22 оценок)
Ответ:
Dyrochka22
Dyrochka22
02.07.2020
А він жив по-старому, нічого не змінилося.По старому стилю сьогодні 24 березня 2021 року.
4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dima890438
Dima890438
02.07.2020
     З словами з'юрмились,п'ятнадцята,подвiр'я,п'ятниця,з'явилися пропоную скласти таку невелику розповiдь:

     У п'ятницю після уроків на подвір'ї з'юрмились хлопці. Вони разом щось жваво обговорювались. Виявилось, що в одного з них з'явилась ідея сходити на рибалку. Хто ж не любить з хлопців риболовлю? Тому о п'ятнадцятій годині всі забрались біля школи та відправились на озеро. Як же гарно юнаки провели час! Майже всі зловили по рибці, яку потім принесли додому. Матусі з радістю насмажили здобич та всі родини смачно повечеряли.
4,7(75 оценок)
Ответ:
БАХАУДДИН
БАХАУДДИН
02.07.2020

Не треба війни, не треба ... Давайте-но краще працювати, мислити, шукати. Єдина справжня слава - слава праці. Війна - доля варварів.

Г. Мопассан

 

Війна - противне людському розуму подія. Скільки болю, туги, гіркоти і самотності несе вона в собі ... Ніщо в цьому світі не проходить безслідно Навіть через багато років війна малює в пам'яті людей страшні картини: голод, розруху, смерть, втрати. Всі ці жахливі спогади залишають величезні шрами на серцях мільйонів людей.

У чому ж полягає сенс війни? За що воюють люди і донині?

Ці питання хвилюють вже кілька поколінь жителів Землі. Кожен бачить війну по-своєму: для когось це б наживи, можливість відірвати «ласий шматочок», а для кого-то - єдиний б захисту від ворога і забезпечення мирного існування.

Для нас війна - найстрашніше, що може трапитися в світі. Адже вона починається тільки з вини людини. Навіщо люди йдуть зі зброєю один на одного? Навіщо вбивають? Заради чого? Через владу, території або матеріальних цінностей? Втім, це навіть не важливо. У світі немає нічого дорожчого, ніж життя. Життя - це найбільший дар, даний нам Богом, і ми не маємо права самостійно розпоряджатися їм. А на війні саме так і відбувається. Вбивства, кровопролиття, жорстокість ... Люди забувають про свою людяність і перетворюються в бездушних дикунів, що жадають крові. Це неправильно ... У людей немає приводу воювати один з одним. Всі ми живемо на одній планеті, нас пов'язує багатовікова історія. Звичайно, всі ми різні, і ніхто не ідеальний, але це не привід махати зброєю і вбивати. Завжди можна домовитися і досягти миру без гармат, ракет і танків, а з до діалогу.

Військова тематика багато разів порушували в літературних творах всесвітньо відомих поетів і письменників, не раз зустрічалася в кінематографі. Одним з найяскравіших творів на військову тему є радянський кінофільм «У бій ідуть одні« старики »».

Приклад радянських льотчиків (головних героїв фільму) показує, як потрібно любити свою вітчизну. Зрілі і ще зовсім молоді льотчики піднімалися в небо і билися з фашистами, не боячись труднощів і навіть смерті. В їхніх серцях жила величезна любов до своєї батьківщини, і саме ця любов штовхала льотчиків на нові подвиги. Дівчата і чоловіки боролися нема за світове панування, а за честь своєї країни. Радянські льотчики прагнули захистити свою батьківщину і подарувати дітям і онукам мирне життя.

Велика Вітчизняна війна, в роки якої розгорнулися події в кінофільмі, показала, наскільки сильний російська людина, відбила всю сутність російського народу. Російські люди не воюють проти кого-то, вони борються за свою свободу, за можливість жити під мирним небом.

Велика Вітчизняна війна показала, що дух російського народу несломім. Хіба вдалося б нашим дідам, прадідам, бабусям, прабабусям здобути цю Велику Перемогу, якби вони не усвідомлювали, що воюють за честь своєї країни, що на їхніх плечах лежить доля Росії і, може бути, усього світу? Хіба вдалося б жителям Ленінграда пережити страшну блокаду, що тривала 872 дні

Объяснение:

4,7(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ