М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Damir6565
Damir6565
02.09.2022 03:53 •  Українська мова

Розглянь фотоілюстрацію.

Прочитай тексти-підказки карток.

Картка 1

Зачин. Завітала у гості зима-чарівниця.

Основна частина. Опорні слова: снігова хмара, затанцювали сніжинки, наче пух, як зірочки, білою ковдрою, казкове вбрання, срібно-білі, пахне морозом, пливуть хмари, ніби великі білі кораблі, срібні мережані пишні сукні на верхівках дерев.

Кінцівка. Це зима створила таку красу! За це ми її і полюбляємо.

Картка 2

Прилетіла на білому коні.

Торкнулася, дерев і кущів, подихом, верхівок, заіскрилися, кришталеві шати, срібні сукні, вкрила теплою ковдрою, дрімають замріяні ліси.

Пахне морозом, холодному небі, повільно пливуть хмари, ніби великі білі кораблі. Ясного дня, сніжинки іскряться, різнобарвною веселкою, кружляють у вальсі.

Люблять зиму, радісна і весела, вітряна і морозна, срібна і красива, серйозна чи сварлива.

Прочитай план тексту.

План

Настала зима.
Зимова природа.
Люба зимонько!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ka090907
Ka090907
02.09.2022

     Відповідь: рядок словосполучень, утворених узгодження → холодний день, сильний вітер, лагідна пісня

     Пояснення: узгодження – тип підрядного зв'язку у словосполученні, при якому залежне слово вживається у тому ж самому роді, відмінку, числі, що й головне: холодний день (ч.р., одн., Н.в.); сильний вітер (ч.р., одн., Н.в.); лагідна пісня (ж.р., одн., Н.в.). При зміні головного слова змінюється і залежне: холодний день, холодного дня, холодним днем; сильний вітер, сильного вітру, сильним вітром; лагідна пісня, лагідної пісні, лагідною піснею

4,5(79 оценок)
Ответ:
Iraeuroset3
Iraeuroset3
02.09.2022

Праця — доцільна діяльність людини, спрямована на збереження, видозміну, пристосування середовища проживання для задоволення своїх потреб, на виробництво товарів і послуг. Праця як процес адаптації людини до зовнішнього середовища характеризувався розвитком і вдосконаленням поділу праці, його знарядь і засобів”, – відповідає Вікіпедія.

Іншими словами праця – це будь-які дії, які спрямовані на покращення свого життя.

Мрія, іноді марення — процес фантазування, при якому людина прогнозує деякі майбутні події, настання яких вона натхненно бажає. Слово «мрія» винайшов в «пошевченківську епоху» український письменник Михайло Старицький, утворивши його з дієслова мріти («неясно виднітися», «бовваніти»).

Вона відіграє не менш важливу роль у праці. З самого дитинства батьки кажуть: ” Ти повинен докладати не мало зусиль і старанно працювати, щоб здійснити свою мрію “, не слово в слово, але сенс залишається такий самий.

І я не можу з цим не погодитись, бо на справді так і є. Одне бажання, без яких-небудь дій, спрямованих на втілення мрії у життя, не до в її реалізації.

Але є праця розумова і праця фізична і всі ми відчуваємо різницю між ними, вагому різницю.

З цього випливають ще декілька питань. Яка праця важча? Яка праця більше варта поваги – фізична чи інтелектуальна?

Фізична праця не менш важча ніж інтелектуальна і навпаки, обидві праці вимагають вкладення немалих зусиль і витрати значної кількості часу. Просто в першому випадку акцент робиться на фізичні дані і здатності, а в другому на розумових здібностях і стресостійкості.

Поваги заслуговують обидві праці однаково. Можна сказати, що це один великий механізм, де кожна деталь важлива і тісно пов’язана з іншою. Без інтелектуальної праці не було б і фізичної, так само без фізичної не існувало б інтелектуальної.

Тому я можу зробити такий висновок: неважливо, чим людина займається, кожен з нас однаково заслуговує поваги

4,5(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ