Объяснение: Найчарівніший ліс восени . Ранки , вкриті памороззю , і дерева вкриті позолотою листя . Повітря в ці дні немов би дзвонить , а по небу летять серпанки з павутиння . А грибів - ну просто сила силенна . Повітря свіже і легке , а небо синє і прозоре наче сапфір. І стежки - це вже не просто стежки , а "килими хрещаті" , що їх вишила нам чарівниця - осінь . Ще Пушкін казав : " Люблю я пышное природы увядания , в багрец и золото одетые леса" . І як з ним не погодитися якщо кожне дерево осіннього лісу - неначе священик у золотих ризах . Тому я можу сміло сказати що період золотої осені - це незрівнянна велич і краса .
Відповідь:
Без слів, без мудрості геніальних поетів України суспільство б не прожило а ні дня. Чому спитаєте ви? Я дам відповідь – тому, що суспільство ні при яких обставинах не може обійтися без поетів та їх творчості. Вони – є невід’ємною частиною нашого сьогодення.
Із самого народження поезія супроводжує людину. Своєму маляті мати співає колискові пісні, читає дитячі віршики, які вчать дитину любити і поважати батьків, захищати добро від зла тощо. В школі, вивчаючи поезію, дитина вчиться цінувати життя, вчиться бути вірним сином або дочкою своєї.
Пояснення: