Люба — перша приятелька Михайлика, шкільна подруга. Ця дівчина — сама щедрість, доброта. Вона мовби випромінює сонце. Це маленька лісова царівна, яка знає дуже багато таємниць природи. Дівчина надзвичайно , чуйна. Це вона «пособила» Стельмахам не їхати з Поділля в Херсонські степи… Як і тітка Василина, Люба співуча: «В них живуть голоси… предків». Героїня розуміє проблеми іншого і сприймає їх, як свої.
Ганна Іванівна, мати Михайлика, — найпоетичніший образ повісті. Незважаючи на тяжке життя, вона зберегла поетичну душу, вміння дивуватися звичайним речам: першому пуп’янку, цвіту соняшника, вранішній росі, легенькому туману, плачу дерева навесні. Усього, то знала й відчувала, мама навчала сина.
Образи дідуся й бабусі — охоронців сімейних Традицій. Дідусь Дсм’лн був майстром на всі руки. Вій був і бондарем, і ковалем, і будівельником, міг вирізати з дерева фігурки не тільки людей, а й апостолів. Дід завжди жалів дружину, з якою прожив довге життя. Подружжя жило так, що їхнім стосункам дивувалося все село. Коли дідусь помер, бабуся тяжко засумувала й, відчувши свою близьку смерть, прибрала хату, зібрала рідню й, попрощавшись з усіма, тихо відійшла у вічність.
Початковий рівень:
1.
а)
2.
б)
3.
a)
4.
а)
5.
в)
6.
в)
Середній рівень:
1.
в)
2.
а)
3.
а)
Високий рівень:
Я (займенник, підмет) люблю їхати (дієслова, складений дієслівний присудок) на поле (прийменник з іменником, обставина) тоді (прислівник, обставина), як (сполучник) ниви (іменник, підмет) зеленіють (дієслово, присудок) та (сполучник) хвилюються (дієслово, присудок) зеленими (прикметник, означення) хвилями (іменник, додаток); коли (сполучник) обважнілі (дієприкметник, означення) колоски (іменник, підмет) черкають (дієслово, присудок) об голову, об вуха (прийменники з іменниками, однорідні додатоки); коли (сполучник) ниви (іменник, підмет) поцяцьковані (дієприкметник, присудок) синіми (прикметник, означення) волошками (іменник, присудок) та (сполучник) червоними (прикметник, означення) маківками (іменник, присудок).
[ ], (як ); (коли); (коли). (Питання від головного до підрядних - коли?)
Объяснение:
Вибач, достатній рівень я не зробив):
Бажаю тобі гарних оцінок!