М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До іть виконати морфологічний розбір числівників: чотирнадцять тисяч сто сімдесят п'ять 1) Частина мови.

2) Початкова форма(називний відмінок)

3) Розряд за значенням: кількісний чи порядковий для кількісного - власне кількісний, дробовий , збірний, неозначно - кількісний.

4) Простий складний чи складений

5) Відмінок,  рід, число

6) Синтаксична  роль у реченні
​​

👇
Ответ:
лнпасми
лнпасми
25.12.2021

Чотирнадцять тисяч сто сімдесят п'ять – числівник; початкова форма – чотирнадцять тисяч сто сімдесят п'ять; кількісний, власне кількісний; складений; Н.в. або З.в. (дивитися у контексті); синтаксичну роль дивитися у контексті

Додаткова інформація: за родами і числами не змінюється

4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nadyushasukhan
nadyushasukhan
25.12.2021

Відповідь:

Я би визначила настрій цієї пейзажної замальовки як зачаровано-умиротворений. Поезія нагадує акварельку - легку, повітряну, проте яскраву: все свіже, "все блищить", "день такий полив'яний", "блискавки ... в траві", "мокрі ниви". У природі спокій і рівновага. Все настільки гарне й живе, що сприймається як казка: "дідок старесенький, кропив'яний,

блискавки визбирує", "струшується сад, як парасолька", "корів розсипана квасолька  доганяє хмари". Замилування природою, крім цих казкових метафоричних образів, перадає і зменшувано-пестлива лексика: дідок, парасолька. квасолька.  Чарівна картина природи наче повертає ліричного героя в дитинство з його безпосередністю, емоційністю, здатністю вірити в диво і бачити світ, у якому " і люди як нові".

Пояснення:

4,8(67 оценок)
Ответ:
Ната70
Ната70
25.12.2021

ответ: Утворення Київської Русі було цілком закономірним явищем в історії слов’янських народів Європи. Слов’яни другої половини І тисячоліття перебували на приблизно однаковому рівні розвитку. В південних слов’ян починають утворюватися власні держави.Наприкінці VІІІ – на початку ІХ ст. утворилася Праукраїнська держава – Середньодніпровська Русь. Головну роль у житті  нової держави  відігравали племена полян – саме вони  прибрали собі назву "русь”. Від імені "русів” пішла й назва нової держави, а столицею її став древній центр полян-русів Київ. Отже, була сформована  держава Київська  Русь.Розвиток Праукраїнської держави  було перервано захопленням Києва  варязьким конунгом Олегом у 882 році. Змінилася політична організація держави: замість конфедерації праукраїнських племен на чолі  з князівською династією Києвичів утворилася держава імперського типу з князівською династією  варягів Рюриковичів.

Объяснение:

4,5(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ