М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Niki1917
Niki1917
23.08.2020 21:25 •  Українська мова

Горобці ,ганяючись один за одним, шугали в гіллі й оббивали крильцями листя. Виконати синтаксичний розбір речення

👇
Открыть все ответы
Ответ:
navimarik
navimarik
23.08.2020

Відповідь:

Моє хобі - малювання.

У світі навколо нас багато всього цікавого та захоплюючого. Кожен може знайти собі щось до душі. Не можна весь час працювати, навчатися або займатися чимось корисним. Іноді необхідно відпочивати і займатися чимось таким, що подобається виключно тобі. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що треба, а тому, що їй це подобається. А інколи це захоплення може перерости у справу усього життя – людина через своє хобі знаходить себе у мистецтві або в науці. Мені дуже подобається малювання. Коли у мене є трохи вільного часу я включаю тихеньку музику відкриваю фарби і думаю, що б мені намалювати. Зазвичай я малюю тварин квітів птахів. Я дуже люблю відвідувати шкільні виставки дитячих малюнків. І я думаю, що скоро і мої малюнки там будуть

4,6(36 оценок)
Ответ:
1анж48
1анж48
23.08.2020
Діалог «навчання за кордоном»

- привіт, женю!

- добридень, романе! а чого це твоєї сестри не видно?

- так леся ж поїхала навчатися до франції . ти хіба не чув?

- як це – поїхала? а як її туди взяли?

- взяли, адже вона дуже добре знала французську мову. склала іспит та отримала міжнародний сертифікат зі знання французької. а потім поїхала!

- і скільки вам це коштує?

- та ти що, хіба батьки могли б заплатити за навчання у франції? вона безоплатно навчається, їй ще стипендію виплачують. це така программа є для студентів.

- просто якась фантистика! так вона у парижі живе зараз?

- так, вже два місяці. на новий рік хоче приїхати, як грошей на квиток назбирає.

- а яку професію вона там обрала?

- поки що вона на підготочому відділенні, а потім хоче навчатися інформаційних технологій.

- сумує за домівкою?

- так, звичайно. каже, що їй дуже не вистачає маминого борщу та вареників…

4,4(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ